REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tubądzin zdradza plany na 2020 rok

  • Autor: ut
  • 29 sty 2020 13:15
Tubądzin zdradza plany na 2020 rok
Fot. Tubądzin
Tubądzin zdradza plany na 2020 rok
Tubądzin zdradza plany na 2020 rok
Tubądzin zdradza plany na 2020 rok
Tubądzin zdradza plany na 2020 rok

Jak każdy kolejny rok, również 2020 będzie dla nas okresem wyzwań, zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych, gdzie prowadzimy intensywną ekspansję - mówi Amadeusz Kowalski, Wiceprezes Zarządu Grupy Tubądzin.

Wiceprezes Zarządu Grupy Tubądzin, Amadeusz Kowalski zapowiada nadchodzące miesiące:
- Rok 2019 był dla nas dobrym rokiem, zarówno pod kątem zaimplementowanych nowych technologii jak i wdrożonych nowych kolekcji, które zdobyły wysokie uznanie rynku oraz finalnych nabywców. Jak każdy kolejny rok, również 2020 będzie dla nas okresem wyzwań, zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych, gdzie prowadzimy intensywną ekspansję. Jedną z priorytetowych inwestycji, które realizujemy to rozbudowa Centrum Logistycznego. W Cedrowicach powstaje nowy zautomatyzowany magazyn wysokiego składowania, który przyspieszy i ułatwi proces kompletowania zamówień. Dzięki temu zoptymalizujemy i usprawnimy procesy logistyczne, tak aby naszym dystrybutorom zapewnić najwyższej klasy obsługę. Nakłady inwestycyjne na rozbudowę centrum logistycznego to ponad 50 mln złotych, inwestycję panujemy ukończyć i oddać do użytku w połowie roku.
W planach na ten rok nie może zabraknąć oczywiście nowości produktowych. Współpraca firmy z Maciejem Zieniem wkracza w kolejny inspirujący rok i wpisuje się w trendy maksymalizmu, rozmachu i fantazji, które proponują twórcy rozwiązań łazienkowych. Cztery nowe kolekcje o wymiarach 33 x 90 cm (Scoria, Sheen, Lucid i Gleam), których premiera miała miejsce na targach w Cersaie w Bolonii w połowie 2019 r. wprowadzane są na rynek, na którym – niezmiennie – jest na nie ogromny popyt.

Marka MONOLITH powiększy się z kolei o nowe kolekcje w rozmiarze 120 x 240 cm, podkreślające piękno naturalnych kamieni. Jako pierwsze do oferty wejdą – inspirowana jednym z najdroższych kamieni na świecie kolekcja Opal oraz kolekcja Carrara Gold, która odwołuje się do szlachetnej odmiany białego marmuru, uszlachetnionego złotymi żyłkami. Dodatkowo Ceramika Tubądzin przedstawi nowości łazienkowe w cieszących się dużą popularnością formatach – 30x75 cm oraz 33x90 cm.

Marka MONOLITH, kolekcja Carrara Gold
Najnowsze kolekcje Grupa Tubądzin prezentować będzie na światowych i krajowych targach – Cersaie w Bolonii (Włochy), Coverings w Nowym Orleanie (USA), Construma w Budapeszcie (Węgry). A już na początku lutego publiczność 4 Design Days w Katowicach będzie mogła zapoznać się z ofertą Ceramiki Tubądzin. Goście stoiska będą mieli też okazję porozmawiać z Dorotą Koziara, światowej klasy projektantką, która obecna będzie na stoisku 6 i 7 lutego. Jej nagradzana kolekcja Cielo e Terra, zainspirowana polskim pejzażem, składa się z dziewięciu płyt w pastelowych, stonowanych kolorach, które odzwierciedlają barwy nieba i ziemi. Tubądzin wprowadza właśnie dekoracje dla tej kolekcji - mozaiki oraz płytki heksagonalne, które zaprezentuje już na targach 4 Design Days.

Wraz początkiem roku Grupa Tubądzin ogłosiła trzecią edycję konkursu Tubądzin Design Awards, na który czekają architekci i projektanci z Polski i zagranicy. Tegorocznej odsłonie konkursu towarzyszą hasła #nature #future #freedom. Ostatnie z nich jest nawiązaniem do możliwości jakie daje współczesny design, nowoczesna technologia, wiedza oraz wyobraźnia zmieniająca rzeczywistość na jeszcze piękniejszą. #Freedom nawiązuje także do wyjątkowej nagrody główniej III edycji Tubądzin Design Awards. Zdobywca Grand Prix sam zdecyduje bowiem o jej kształcie. #Freedom daje zwycięzcy wybór – wizyta w Abu Zabi (#future) czy wycieczka na Islandię (#nature). Regulamin konkursu można znaleźć pod adresem:
www.tubadzin.pl/design/pl/
Rekomendowane dla Ciebie