REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Największe sieci salonów łazienek w Polsce (2014 r.)

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 04 gru 2014 10:41
Największe sieci salonów łazienek w Polsce (2014 r.)

Firm z branży sanitarnej, które mają po kilkanaście albo kilkadziesiąt punktów handlowych jest w Polsce kilka. Takich, które mają po kilka punktów znajdziemy już kilkadziesiąt. Jednak większość salonów, które zaczęły rozbudowę swojej sieci, ogranicza jej zasięg do określonego regionu – jednego, albo kilku sąsiadujących ze sobą województw. Ułatwia to logistykę oraz kontakty między poszczególnymi punktami.

BLU- Sieć ponad 30 salonów łazienkowych należących do firmy BR Konsorcjum Sp. z o. o., Refleks Sp. k. Działa od 2005 roku. Założona w Białymstoku, dziś ma salony w 13 województwach.

Matex - Licząca ponad 17 punktów sieć firmy działającej od ponad 20 lat. Rozlokowane w woj. dolnośląskim i opolskim.

Sanpol - Firma wywodzi się z Poznania. Działa od 1992 roku. Dziś liczy 23 punkty na terenie całego kraju.

Servitor Prim - Powstał w Toruniu na początku lat 90. XX wieku. Dziś ma 5 punktów na terenie woj. kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego.

Cermag - Pochodząca z Poznania firma ma dziś 11 punktów handlowych (również działających na zasadzie franczyzy), Oddział Agena oraz trzy salony partnerskie. Działa na terenie 8 województw.

Instalbud Janosz - Firma działa od 1990 roku. Dziś ma 24 oddziały oraz magazyn centralny. Działa na terenie 4 województw południowej Polski.

Euroinstal - Działa od lat 50. XX wieku. Ma 7 oddziałów na terenie centralnej oraz północno–wschodniej Polski oraz centralę w Ciechanowie.

Hiper-Glazur - Pochodząca ze Szczecina firma ma dziś 7 punktów. Działa od 1991 roku na terenie woj. zachodniopomorskiego.

Onninen - Wywodząca się ze Skandynawii międzynarodowa sieć hurtowni instalacyjnych ma dziś 37 salonów na terenie całej Polski.

Femax - Działa od 1991 roku. Dziś ma 10 salonów na terenie 3 województw północnej Polski.

Łazienki z pomysłem / BIMs Plus - Sieć salonów łazienkowych i hurtowni instalacyjnych. Pierwszych jest 19, drugich 110. Działa od 1991 roku. Salony łazienkowe ma na terenie 12 województw.
Rekomendowane dla Ciebie