REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Łazienkowi wystawcy na 4 Design Days: kto się pojawi w Katowicach?

  • 27 sty 2020 13:35
Łazienkowi wystawcy na 4 Design Days: kto się pojawi w Katowicach?
Tak było na 4DD w roku 2019. Fot. PTWP

4 Design Days to największa w tej części Europy impreza poświęcona nieruchomościom, architekturze i designowi. Czy znajdzie się w niej miejsce dla firm działających w branży łazienkowej? Jak najbardziej! Kilkadziesiąt firm działających w naszej branży będzie miało swoje stoiska podczas  edycji 2020, która już w dniach 6-9 lutego odbędzie się w Katowicach.

4 Design Days stały się wydarzeniem, na którym trzeba być. W unikalny sposób gromadzi przedstawicieli całej branży: designerów, architektów, projektantów oraz deweloperów, zarządców przestrzeni komercyjnych i publicznych. W jedynym miejscu spotykają wszyscy poszukujący inspiracji i najświeższych informacji ze świata designu oraz architektury i nieruchomości – mówi Małgorzata Burzec-Lewandowska, autorka programu 4 Design Days. – To już piąta edycja, którą wyróżnią nowe wydarzenia i atrakcje, aktualne tematy oraz prezentacje designerskich produktów. Całkowita powierzchnia wystawiennicza 4 Design Days to aż 17,5 tys. m2, w większości zarezerwowana już na wiele miesięcy przed wydarzeniem – dodaje Robert Posytek, autor programu 4 Design Days.

Pierwsze dwa dni 4 Design Days (6-7 lutego 2020 r.) adresowane są do profesjonalistów zajmujących się nieruchomościami, architekturą czy wzornictwem. W ich trakcie odbędzie się kilkadziesiąt sesji dyskusyjnych z udziałem cenionych architektów i designerów, inwestorów i deweloperów, producentów i dystrybutorów, władz samorządowych oraz ekspertów z Polski i zagranicy. Sobota i niedziela (8-9 lutego 2020 r.) to dni otwarte 4 Design Days dla mieszkańców regionu, gości z kraju i z zagranicy. Uzupełnieniem oferty ponad 300 wystawców obecnych na 4 Design Days będą targi niezależnego designu pod nazwą Design4you.

Wśród wystawców z branży łazienkowej, których stoiska będzie można odwiedzić w trakcie 4 Design Days 2020 w Katowicach będą m.in:  Elita, Mapei, Dallmer, Wiper, Jaga, Cerrad, Delabie, Grohe, Cersanit i Opoczno, Novellini, Polimat, Radaway, Marmorin Design i Fiore Polska, Vola, Geberit, Corian Design, Mochnik, Tubądzin, Sauna Line, Laminam, Besco, Jaquar, Roca i Laufen, Krzemień, Dunin, Aurora Technika Świetlna, Massi czy New Trendy.  

Pełna lista wystawców oraz rejestracja na wydarzenie: www.4dd.pl
Rekomendowane dla Ciebie