REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Branżowe jubileusze roku 2016

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 04 sty 2017 10:58
Branżowe jubileusze roku 2016

W roku 2016 magazyn "Łazienka" świętował 20-lecie swojego istnienia. Jubileusze obchodziło również wiele firm z branży łazienkowej. Przypominamy wybrane.

Zakończył się jubileuszowy rok w historii magazynu "Łazienka", w którym obchodziliśmy dwudziestolecie naszej działalności. W ciągu ostatnich miesięcy wielokrotnie wspominaliśmy na naszych łamach te dwie minione dekady. Wracaliśmy do najważniejszych wydarzeń dwudziestolecia, cytowaliśmy komentarze do wtedy (ale też nierzadko wciąż dziś) aktualnych zjawisk rynkowych. Ale oprócz nas, jubileusze obecności na polskim rynku  świętowało również wiele firm z branży. Przypominamy te, o których pisaliśmy.

25 lat Femaxu

Na swoje święto włodarze Femaxu zaprosili 24 czerwca do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. Na wyspie Ołowianka, w zabytkowych, przebudowanych i rozbudowanych budynkach dawnej miejskiej elektrowni, goszczono ok. 850 osób, którzy do budynku wchodzili po... czerwonym dywanie. W tym gronie byli klienci jedenastu placówek Femax, partnerzy biznesowi (prezesi, właściciele, przedstawiciele handlowi), cały zespół firmy, media i przedstawiciele organizacji oraz nauki. Nie zabrakło też licznego grona przyjaciół, których Femax zgromadził wokół siebie przez 25-lat działalności.

Femax 25-lecie 23.jpg
Femax 25-lecie 23.jpg

25-lecie firmy Excellent

W czerwcu firma Excellent świętowała jubileusz ćwierćwiecza obecności na polskim rynku. Spotkanie było okazją do wielu wspomnień, do opowiedzenia anegdot z życia firmy i do opowieści jak 25-lat temu powstawała marka. Początkowo Excellent jako jeden z pierwszych na rynku polskim zajmował się importem, dystrybucją i handlem płytek ceramicznych, kabin armatury oraz wanien. Dzisiaj to ważny producent wanien akrylowych, hydromasaży i brodzików oraz dystrybutor trzech własnych marek w sektorze wyposażenia łazienek. Excellent również bardzo intensywnie działa na w branży szkła budowlanego, gdzie jest jednym z liderów rynku.

Gala Jubileuszowa Excellent 25-lecie (11).jpg
Gala Jubileuszowa Excellent 25-lecie (11).jpg

Ćwierć wieku firmy AKA Szczerbiccy

W 1991r AKA Szczerbiccy uruchomiło swoją pierwszą hurtownię we Wrocławiu. Dziś działa pięć placówek firmy oferując systemy grzewcze, instalacyjne oraz wyposażenie łazienek. Od roku 1991 AKA rozwija sieć sprzedaży. W 1999 roku rozpoczęła działalność w Żaganiu, a w 2006 roku w Nowej Soli. W 2014 roku został otwarty oddział w Jeleniej Górze, w 2015 roku w Lubinie.20 maja 2016 roku firma uroczyście obchodziła święto swojego jubileuszu - w towarzystwie swych klientów i partnerów.

AKA.jpg
AKA.jpg

Akcess świętuje 25-lecie

Białostocka firma Akcess Starosta i Wspólnicy powstała w 1991r. Jest obecnie wiodącą w regionie firmą handlową, prowadzącą sprzedaż hurtową i detaliczną krajowych oraz importowanych materiałów budowlanych i artykułów aranżacji wnętrz. Salon firmowy mieści się w białymstoku przy ul. Radzymińskiej 14. Znaleźć w nim można kilkadziesiąt boksów aranżacyjnych na blisko 3 tys. mkw powierzchni. Od 25 lat firmę prowadzą wspólnicy - Jarosław Starosta, Marek Wilczko i Marek Kasjan. Z okazji jubileuszu Akcessu zorganizowali uroczystość by podziękować pracownikom, którzy przyczynili się do rozwoju firmy w ciągu ćwierćwiecza jej działalności. 17 września białostocki Akcess świętował jubileusz 25-lecia obecności na polskim rynku.

akcess02.jpg
akcess02.jpg

10 lat Hewi w Polsce

Hewi Polska na obchodziło w ubiegłym roku 10. rocznicę działalności na naszym rynku. Z tej okazji dziękuje partnerom i klientom oraz przypomina wybrane obiekty referencyjne, w których zostały zastosowane systemy tej marki. W zestawieniu wybranych obiektów referencyjnych, zrealizowanych w 10-letnim okresie działalności Hewi na rynku polskim znalazły się m.in. takie budynki jak biurowiec Zebra Tower w Warszawie, Sterlinga Business Center w Łodzi, warszawskie Złote Tarasy, ICE Kraków Congress Centre czy Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, a także hotele, obiekty służby zdrowia. 

hewi.jpg
hewi.jpg
Rekomendowane dla Ciebie