REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Piotr Wychowaniec, Cersanit: Customizacja odpowiedzią na zaaranżowanie łazienki w "każdym rozmiarze"

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 15 kwi 2019 12:10
Piotr Wychowaniec, Cersanit: Customizacja odpowiedzią na zaaranżowanie łazienki w "każdym rozmiarze"
Podczas białostockiego SDR rozmawialiśmy z Piotrem Wychowańcem, ekspertem firmy Cersanit na temat urządzania małych łazienek i produktach dedykowanych do niewielkich pomieszczeń. Fot. SDR

Podczas białostockiego SDR rozmawialiśmy z Piotrem Wychowańcem, ekspertem firmy Cersanit na temat urządzania małych łazienek i produktach dedykowanych do niewielkich pomieszczeń. Dowiedz się, jaki pomysł ma Cersanit na zaaranżowanie małych łazienek przy użyciu swoich produktów!

- Filozofią Cersanitu jest dostarczanie produktów do bardzo różnych rozmiarów łazienek, w tym łazienek małych. W naszych wdrożeniach co roku pojawiają się produkty dostosowane do niewielkich pomieszczeń. W kolekcji Moduo znajduje się np. zestaw, który jest dostępny w cieńszej wersji slim, pasującej do wielu małych wnętrz - mówił Piotr Wychowaniec.

Czytaj także: Zapraszamy na SDR do Szczecina

- W tym roku wdrażając nowe produkty postawiliśmy na możliwość customizacji, dostosowania. Wspomniana kolekcja Moduo pozwala na aranżowanie przestrzeni zarówno bardzo małymi meblami, jak również oferuje blaty nawet do 140 cm. Takie rozwiązanie daje nam możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb klienta - dodawał ekspert marki Cersanit.
Rekomendowane dla Ciebie