REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nasze produkty wpisują się w trendy prezentowane na Cersaie 2016

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 28 paź 2016 12:53
Nasze produkty wpisują się w trendy prezentowane na Cersaie 2016
Alicja Pater, Marketing & PR Manager w firmie Vinderen

Przy dynamicznie rozwijającej się współpracy z lokalnymi salonami łazienek, mamy możliwość prezentacji architektom wnętrz kolekcji płytek i gresów naszej marki - Alicja Pater, Marketing & PR Manager w firmie Vinderen podsumowuje udział marek Ceramstic oraz Morgan & Moller w Studiu Dobrych Rozwiązań w Katowicach.

 17 października w Katowicach podczas konferencji Studio Dobrych Rozwiązań marka Ceramstic i Morgan & Moller, inspirowała swoimi najnowszymi kolekcjami górnośląskich projektantów. Przy dynamicznie rozwijającej się współpracy z lokalnymi salonami łazienek, mamy możliwość prezentacji architektom wnętrz kolekcji płytek i gresów naszej marki, dostępnych w regionie, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy prezentowane na Targach Cersaie 2016 w Bolonii.

Prezentowany nowoczesny design marki pozwala na przygotowanie unikalnych projektów wnętrz dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów indywidualnych oraz inwestycyjnych. Zaprezentowaliśmy kamienne i drewnopodobne wzory, elementy stylu vintage nawiązujące do perskiego dywanu i motywów roślinnych i doskonale korespondującym z motywami miedzi i rdzy.

Projektant marki Morgan & Moller przedstawił najnowsze dekory z betonu architektonicznego Set, Corset i Roly-Poly. Zaskoczeniem dla uczestników była informacja, że można je barwić na wszystkie kolory z palety RAL.

Wszystkim uczestnikom tego spotkania serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i miłe słowa na temat naszych kolekcji.
Rekomendowane dla Ciebie