×

Szukaj w serwisie

Zagłosuj na najlepszy produkt do łazienki 2020 roku! Głosowanie trwa do 26 marca

  • 06 marz 2020 11:10
Zagłosuj na najlepszy produkt do łazienki 2020 roku! Głosowanie trwa do 26 marca
Zagłosuj na najlepszy produkt do łazienki 2020 roku!

Trwa głosowanie w konkursie Łazienka-Wybór Roku 2020. Oprócz głosów profesjonalnego jury redakcja magazynu Łazienka i portalu Ryneklazienek.pl czeka także na głosy internautów. Weź udział w głosowaniu i wybierz najlepszy produkt do łazienki!

Organizowany przez magazyn "Łazienka" konkurs „Łazienka – Wybór Roku” to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. Od momentu swojego powstania, czyli od 2001 r. „Łazienka – Wybór Roku” cieszy się dużym zainteresowaniem branży. Jury konkursu, w skład którego oprócz przedstawicieli magazynu „Łazienka” wchodzą także reprezentanci funkcjonujących na rynku salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architekci i projektanci, jest gwarancją obiektywnej i profesjonalnej oceny zgłoszonych produktów. 

Możliwość oddania głosów (i wybrania tym samym zwycięzcy tytułu "Nagroda Internautów") otrzymali także czytelnicy portalu Ryneklazienek.pl. Zapraszamy do oddawania głosów! 

>>ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZY PRODUKT DO ŁAZIENEK 2020 ROKU<<<

ZASADY GŁOSOWANIA INTERNETOWEGO:

1. Głosowanie internetowe jest otwarte i może wziąć w nim udział każda pełnoletnia osoba.

2. Głosowanie internetowe trwa do 26.03.2020 r. do godz. 23.59 w serwisie internetowym www.ryneklazienek.pl w zakładce Forum Branży Łazienkowej / Łazienka - Wybór Roku

3. Aby zagłosować wystarczy kliknąć przycisk "Oddaj głos" na stronie z listą produktów albo wizytówce konkretnego produktu.

4. Możesz zagłosować na maksymalnie trzy produkty.

5. Głos zostanie oddany gdy wypełnisz formularz rejestracji (pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe).

6. Z jednego komputera/numeru IP można oddać tylko trzy głosy.
Rekomendowane dla Ciebie