×

Szukaj w serwisie

SENSO - kolekcja zmysłowych mebli łazienkowych / Defra

 • Autor: Redakcja
 • 23 lut 2019 13:11
SENSO - kolekcja zmysłowych mebli łazienkowych / Defra
SENSO - kolekcja zmysłowych mebli łazienkowych / Deftrans
SENSO - kolekcja zmysłowych mebli łazienkowych / Defra
SENSO - kolekcja zmysłowych mebli łazienkowych / Defra
SENSO - kolekcja zmysłowych mebli łazienkowych / Defra
SENSO - kolekcja zmysłowych mebli łazienkowych / Defra
SENSO - kolekcja zmysłowych mebli łazienkowych / Defra
SENSO - kolekcja zmysłowych mebli łazienkowych / Defra

SENSO - kolekcja zmysłowych mebli łazienkowych
marka: Defra
producent: Deftrans

Meble łazienkowe SENSO to kolekcja, która pozytywnie wpłynie na Twoje zmysły i poprawi samopoczucie od samego rana. Zachwyci Cię subtelne połączenie elegancji lakieru z delikatną strukturą dekoru, tworzące nietuzinkowy efekt. Pojemne, funkcjonalne szafki SENSO w różnych wymiarach pozwolą na swobodną aranżację każdej przestrzeni łazienkowej, by stworzyć w pełni funkcjonalne i niezwykle piękne wnętrze.

Co wyróżnia kolekcję

Kolekcja SENSO utrzymana jest w neutralnej skandynawskiej stylistyce, która doskonale pasuje do każdego wnętrza. Cechują ją proste, funkcjonalne wzornictwo i stonowane kolory prosto z natury: biały i grafitowy w wersji z połyskiem oraz matowy fiolet. Uwagę zwraca charakterystyczny horyzontalny uchwyt frezowany we frontach mebli. Przełamuje on ich linię, tworząc intrygujący efekt 3D. Połączenie różnych materiałów w uchwycie przyciąga wzrok atrakcyjną kompozycją barw, a eleganckie grafitowe wnętrze szafek pogłębia poczucie elegancji i stylu.

Szafki SENSO zaskakują funkcjonalnością – choć z zewnątrz wyglądają na jednoszufladowe, wewnątrz kryją praktyczną szufladę na najczęściej używane kosmetyki. Szuflada ta z powodzeniem zmieści również suszarkę czy prostownicę do włosów, a użyteczny organizer, w który jest wyposażona, pozwoli utrzymać porządek wśród kosmetyków i akcesoriów. Komfort korzystania z wewnętrznej szuflady zwiększa sposób otwierania. Zastosowany system PushToOpen, pozwala ją otworzyć za pomocą lekkiego dotyku. Szuflady w szafkach SENSO mają różną głębokość, dzięki której przechowywanie zarówno drobnych akcesoriów łazienkowych, jak i kosmetyków w większych opakowaniach jest wygodniejsze, a wykorzystanie przestrzeni najkorzystniejsze.

W kolekcji SENSO znajdują się też praktyczna szafka z blatem oraz słupki w dwóch wymiarach, w których z łatwością pomieścimy niezbędne przedmioty i artykuły łazienkowe. Nowością są szerokie i płytkie słupki, w których dostęp do przechowywanych kosmetyków jest znacznie bardziej wygodny. Ta nowość w ofercie Defra doskonale pasuje do mniejszych łazienek, ale równie pięknie prezentować się i w przestronniejszych pomieszczeniach.

Funkcjonalność i wygoda

W meblach łazienkowych z kolekcji SENSO zastosowano szereg praktycznych i estetycznych rozwiązań, które doceni nawet najbardziej wymagający użytkownik. Szuflady, wyposażone w nowoczesną prowadnicę SLIM, są niezwykle stabilne i a ich ładowność dochodzi do 35 kg. Nawet wówczas przesuwają się one płynnie, a dzięki systemowi SoftClose zamykają się cicho i łagodnie. Prowadnice SLIM pozwalają szufladom na otwieranie się na pełną głębokość, więc kosmetyki są łatwo i wygodnie dostępne nawet z najdalszych ich zakamarków. Praktyczny tworzywowy organizer na akcesoria łazienkowe pozwala łatwiej utrzymać porządek w szufladzie. Piękno i precyzję wykończenia mebli łazienkowych z kolekcji SENSO wzmacniają gustowne grafitowe wnętrza, finezja frezowania uchwytu, szklane regulowane półki wewnątrz słupków.

Doskonałym uzupełnieniem szafek z kolekcji SENSO są cztery dedykowane ceramiczne umywalki, które czynią ofertę kompleksową i funkcjonalną.

Elementy kolekcji

W skład kolekcji SENSO wchodzą:

 • szafki podumywalkowe o czterech szerokościach do wyboru
  dedykowane kolekcji cztery wyjątkowe ceramiczne umywalki
  szafka z blatem
  słupek głęboki
  słupek płytki.

 

Więcej informacji znajduje się na: http://bit.ly/KolekcjaSENSO

Od kiedy na rynku: maj 2018

Cena produktu: od 500 zł netto

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: tak

Dokumentacja: tak

Nagrody, opinie, rekomendacje: Diament Meblarstwa 2019
Rekomendowane dla Ciebie