×

Szukaj w serwisie

Salon Roku 2018: zobacz kto zwyciężył na Podlasiu

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 26 lip 2018 11:15
Salon Roku 2018: zobacz kto zwyciężył na Podlasiu
Salon łazienek BLU, Białystok
Salon Roku 2018: zobacz kto zwyciężył na Podlasiu
Salon Roku 2018: zobacz kto zwyciężył na Podlasiu
Salon Roku 2018: zobacz kto zwyciężył na Podlasiu
Salon Roku 2018: zobacz kto zwyciężył na Podlasiu

W tegorocznej edycji konkursu "Łazienka – Salon Roku" w województwie podlaskim wygrał salon łazienek BLU z Białegostoku.

W województwie podlaskim, w tegorocznej edycji Konkursu, wygrał tym razem salon łazienek BLU z Białegostoku, należący do sieci BLU. Zobaczcie, co oferuje on swoim klientom:

Rok założenia: 2007

Powierzchnia: 1200 m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: 53

Liczba pracowników: 8

Zakres: największa w Polsce, licząca blisko 50 punktów sprzedażowych sieć salony łazienek BLU ma do zaoferowania wszystko, czego potrzebuje nowoczesna łazienka, by cieszyć oko i zaskakiwać funkcjonalnymi rozwiązaniami, które są gwarancją wygody i satysfakcji klienta. Oferujemy szeroki wachlarz produktów, obejmujący płytki ceramiczne, armaturę, ceramikę sanitarną, meble i akcesoria łazienkowe, chemię budowlaną oraz środki do pielęgnacji wnętrza. Prezentujemy najciekawsze propozycje i stale aktualizowaną ofertę niemal 70 marek z kraju i zagranicy – w tym renomowanej marki własnej – Azario. Nad realizacją zamówień czuwa zespół ekspertów, który od kilkunastu lat projektuje wnętrza na miarę indywidualnych potrzeb i preferencji, wpasowując się w najbardziej wyśrubowane oczekiwania klientów. Mamy doświadczenie we wszechstronnej obsłudze zleceniodawców i dialogu nakierowanym na efekt, który przechodzi najśmielsze oczekiwania – praktyka czyni mistrza, dlatego w "BLU" wiemy jak to się robi. Niezawodni architekci i dekoratorzy przekują każdy autorski pomysł w doskonale wykończone wnętrze, umiejętnie dopasowując ulubiony styl do możliwości, jakie dają rozkład i wielkość pomieszczenia. Nie lubimy tracić czasu i wystawiać cierpliwości klientów na próbę, dlatego nasza firma dysponuje własnym magazynem, mieszczącym się u styku głównych szlaków komunikacyjnych – nowoczesne i przestronne Centrum Logistyczne LOGIQ umożliwia szybką i sprawną realizację zamówień. Powierzając swoją łazienkę w ręce naszych specjalistów, wybierają Państwo optymalne rozwiązania, cenione marki, wysokiej jakości produkty, konkurencyjne ceny i obsługę najwyższej próby na każdym etapie realizacji zadania, aż do osiągnięcia wymarzonego efektu. Pomagamy urzeczywistniać najbardziej śmiałe łazienkowe koncepcje i proponujemy aranżacje w najlepszym stylu – w unikalnym stylu każdego klienta.
Rekomendowane dla Ciebie