×

Szukaj w serwisie

Raport specjalny magazynu Łazienka - Forum Branży Łazienkowej [eBook]

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 25 kwi 2014 08:38
Raport specjalny magazynu Łazienka - Forum Branży Łazienkowej [eBook]
Forum Branży Łazienkowej 2014. Fot. Bartosz Jarosz

Zapisy dyskusji, komentarze, prezentacje laureatów konkursów "Łazienka - Wybór Roku" oraz Łazienka - Salon Roku", materiały wideo. To wszystko znajdziecie Państwo w naszym najnowszym raporcie specjalnym.

Przedstawiamy Państwu specjalny, internetowy raport magazynu Łazienka, w którym podsumowujemy Forum Branży Łazienkowej. To wyjątkowa publikacja, która pozwoli Państwu wrócić do tego ważnego wydarzenia. A tym z Państwa, którzy z jakichś powodów nie mogli być z nami tego dnia, przybliży zagadnienia, o których dyskutowaliśmy.

W raporcie znajdą Państwo:

- obszerną fotorelację z wydarzenia,

- unikalne komentarze uczestników o Forum oraz sytuacji w branży,

- tekstowe zapisy fragmentów panelowych dyskusji

- pełne zapisy wideo z dyskusji oraz gali rozdania nagród "Łazienka - Wybór Roku" oraz "Łazienka - Salon Roku",

- prezentację nagrodzonych produktów i salonów.

 

Najważniejsze spotkanie branży

W warszawskim hotelu Sheraton, 25 marca 2014, na Forum Branży Łazienkowej zorganizowanym przez magazyn „Łazienka”, spotkali się producenci artykułów wyposażenia łazienkowego, reprezentanci salonów łazienkowych oraz architekci.

Tegoroczna edycja Forum, choć debiutancka, przyciągnęła liczną reprezentację przedstawicieli firm branży łazienkowej. Obecna na konferencji kadra zarządzająca firm producenckich oraz salonów łazienkowych, a także uczestniczący w spotkaniu architekci mieli szansę poznać się i podczas kuluarowych rozmów nawiązać nowe kontakty biznesowe, podtrzymać dotychczasowe, porozmawiać o najbardziej aktualnych kwestiach i wydarzeniach z branży.

Uczestnicy przysłuchiwali się również dwóm moderowanym dyskusjom panelowym. Pierwsza z nich poświęcona była rynkowi inwestycyjnemu – istotnemu z punktu widzenia wielu firm funkcjonujących w branży łazienkowej. Szczególnym zainteresowaniem uczestników Forum cieszył się drugi panel dyskusyjny, który dotyczył krajowej siatki dystrybucji produktów wyposażenia łazienek. 

Nagrodziliśmy najlepszych

Zwieńczeniem wydarzenia była gala rozdania nagród w konkursach „Łazienka – Wybór Roku 2014” oraz „Łazienka – Salon Roku 2014”, którą poprowadziła znana prezenterka telewizyjna – Anna Popek.

Organizatorem konferencji był branżowy magazyn „Łazienka” - pismo, które nieprzerwanie od 18 lat na swych łamach opisuje i analizuje najbardziej aktualne trendy i zjawiska rynkowe zachodzące w branży łazienkowej oraz Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości. Grupa PTWP  posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów gospodarczych i branżowych. organizuje m.in.  co roku Europejski Kongres Gospodarczy – najważniejszą w centralnej Europie imprezę o tematyce gospodarczej.
Rekomendowane dla Ciebie