×

Szukaj w serwisie

Płytki ceramiczne Hika/Cersanit

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 26 lut 2020 13:49
Płytki ceramiczne Hika/Cersanit
Płytki ceramiczne Hika/Cersanit. Produkt zgłoszony do konkursu Łazienka - Wybór Roku 2020
Płytki ceramiczne Hika/Cersanit
Płytki ceramiczne Hika/Cersanit
Płytki ceramiczne Hika/Cersanit
Płytki ceramiczne Hika/Cersanit
Płytki ceramiczne Hika/Cersanit
Płytki ceramiczne Hika/Cersanit
Płytki ceramiczne Hika/Cersanit

Nowe kolekcje od Cersanit skupiają wielkoformatowe płytki gresowe w formacie 40x120. O niezwykłości wdrożenia stanowią nie tylko wielkie formaty – lecz także ich wyjątkowy charakter, faktury i wzory. Produkt zgłoszony do konkursu Łazienka - Wybór Roku 2020.

Nazwa produktu: HIKA
Nazwa kategorii: Płytki ceramiczne i okładziny z innych materiałów
Opis produktu:  Nowe kolekcje wielkoformatowych płytek gresowych od Cersanit to odpowiedź marki na rosnący nurt wykorzystujący duży format i płytki ceramiczne na różnych powierzchniach – na ścianach, podłogach, jak również w meblach, czy kuchennych blatach. W ramach wdrożenia odnajdziemy cały przekrój możliwości: industrialny klimat betonu i metalu, elegancję kamienia i przytulność tekstylnej grafiki. Swym pięknem i różnorodnością zachwycą najbardziej wyszukane gusta, a swą wielkością referują do światowych trendów wnętrzarskich. Architektura kolekcji, została stworzona tak, by umożliwić łączenie płytek niezależnie od serii. Pozwala to na tworzenie odważnych, niestandardowych aranżacji, dla ludzi, którzy kochają bawić się trendami. Nowe kolekcje 40x120 przełamują bariery, schematy myślenia o wzornictwie i wnętrzach – łączą elementy, wzory, faktury, struktury, igrają ze światłem…

HIKA ODWAŻNE TERAZZO

Nietypowe i nieoczywiste elementy wykończenia łazienek to jedne z najbardziej pożądanych obecnie trendów. Taka jest kolekcja płytek ceramicznych HIKA – nowoczesne i eleganckie lastrico, które spełnia oczekiwania odważnych trendsetterów, łączących różne style, materiały i powierzchnie. Te wielkoformatowe płytki gresowe, o bardzo charakterystycznym wyglądzie kamienia terazzo, ponownie przechodzą swój renesans i śmiało wkraczają do wnętrz łazienek, zarówno tych kolorowych, jak i minimalistycznych, skromnych w elementy dekoracyjne. Jasny kolor bazowy oraz duży format płytek optycznie powiększają przestrzeń łazienki, a kolorowe terazzo w wersji mix colors współgra zarówno z modnymi, intensywnymi kolorami granatu, zieleni, jak i motywami drewna i cementu. Gres HIKA to płytki o powierzchni półpolerowanej (lappato) i tonalnej, rektyfikowane, mrozoodporne, o wysokiej klasie ścieralności (4) i antypoślizgowości (R9) oraz najwyższej klasie odporności na plamienie (5). Dostępne w formacie 39,8x119,8 mm: HIKA TERAZZO MIZ COLOURS LAPPATO i HIKA WHITE LAPPATO.

Product manager – Marcelina Skupińska

Projektant: Tomasz Jastrząb
Od kiedy na rynku: maj 1019
Cena produktu: 149,99 zł/m2
Gwarancja produktu: 6 lat
Pogwarancja: Serwis gwarancyjny jest dostępny na terenie całej Polski.
Dostępność na rynku: Kolekcja HIKA dostępna jest na terenie całej Polski w sklepach handlu tradycyjnego.
Dokumentacja: Certyfikat uprawniający do oznaczenia wyrobu znakiem bezpieczeństwa 57/B/18 (Instytut Ceramiki i Materiałów Budowalnych; Zakład Certyfikacji; norma PN-EN ISO/IEC 17067:2014-01)

Certyfikat uprawniający do oznaczenia wyrobu znakiem bezpieczeństwa 58/B/18 (Instytut Ceramiki i Materiałów Budowalnych; Zakład Certyfikacji; norma PN-EN ISO/IEC 17067:2014-01)

Certyfikat zgodności wyrobu z polską normą 59/N/18 (Instytut Ceramiki i Materiałów Budowalnych; Zakład Certyfikacji; norma PN-EN ISO/IEC 17067:2014-01)

Certyfikat zgodności wyrobu z po lską normą 60/N/18 (Instytut Ceramiki i Materiałów Budowalnych; Zakład Certyfikacji; norma PN-EN ISO/IEC 17067:2014-01)

Cersanit SA
al. Solidarności 36
25-323 Kielce
tel. +41 315 79 79
sekretariat@cersanit.com
www.cersanit.com.pl
Rekomendowane dla Ciebie