×

Szukaj w serwisie

Maxfliz, Wrocław

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 18 lut 2019 14:37
Maxfliz, Wrocław
Maxfliz, Wrocław
Maxfliz, Wrocław
Maxfliz, Wrocław
Maxfliz, Wrocław
Maxfliz, Wrocław
Maxfliz, Wrocław
Maxfliz, Wrocław

Maxfliz
ul. Mińska 60a,
54-610 Wrocław

Rok założenia: 2009

Powierzchnia: 3000m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: 70

Liczba pracowników: 68

Zakres: płytki, baterie, kabiny, wanny, armatura, oświetlenie, meble, ceramika, kuchnie

Usługi: wizualizacje, projekty koncepcyjne, kawiarnia, sprzedaż lamp i mebli, płytki, gresy, sauny, wanny spa, brodziki, wyposażenie dla wykonawców, wanny, armatura, kabiny

Wydarzenia zorganizowane: Branżowy event MaxFliz dla Kobiet, noc z designem w Galerii Wnętrz Domar, Wystawa "Płytki, flizy czy kafelki? - niecodzienna wystawa o polskim designie łazienkowym",

Najciekawsze realizacje: Studio Fedoryszyn, Butik Sugar Free w OVO, Restauracja Taormina, Hotel przy Wróblewskiego, Pasibus (Wrocław Fashion Outlet), apartament w Sky Tower, Baltona (Port Lotniczny Wrocław).

Akcje i konkursy dla klientów: kampania - "Zrób zakupy i odbierz prezent do Douglas", kampania "wyprzedaż", "włoska uczta" -20% na włoskie produkty, otwarcie strefy "chillout" przy salonie głównym, akcja "taniej o vat", kampania 100 metrów więcej okazji w Outlecie, kiermasz chemii budowlanej.

Współpraca z architektami: Maxfliz regularnie współpracuje z architektami i projektantami. Cyklicznie organizujemy szkolenia i warsztaty. Dbamy o relacje i rozwój poprzez uczestnictwo w światowych i lokalnych targach branżowych oraz bezpośrednie szkolenia w fabrykach.

Liczba zmian ekspozycji: 20

Maxfliz
ul. Mińska 60a
54-610 Wrocław
Rekomendowane dla Ciebie