×

Szukaj w serwisie

Konsole ElitStone/Elita

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 07 lut 2020 19:57
Konsole ElitStone/Elita
Konsole ElitStone/Elita. Produkt zgłoszony do konkursu Łazienka - Wybór Roku 2020
Konsole ElitStone/Elita
Konsole ElitStone/Elita
Konsole ElitStone/Elita
Konsole ElitStone/Elita

ElitStone to marka blatów i konsol zaprojektowanych konkretnie dla firmy Elita. Te piękne elementy zostały wykonane z marmuru. Produkt zgłoszony do konkursu Łazienka - Wybór Roku 2020.

Nazwa produktu: Konsole ElitStone
Nazwa kategorii: Meble łazienkowe
Opis produktu: ElitStone - Otocz się pięknem natury, używając kamiennych konsol i blatów.

Marmur to klasyk, który nigdy nie wychodzi z mody. Ten solidny kamień może szybko zmienić wygląd każdej łazienkowej przestrzeni swoim eleganckim wyglądem.

Marmur jest nie tylko trwały, ale także bardzo wszechstronny. Konsole i blaty, które z niego powstały są jednymi z najlepszych pod względem jakości, stylu i elegancji. Są również najbardziej bezobsługowe i wymagają rzadszego czyszczenia. Te niepowtarzalne komponenty są odporne na ciepło, działanie wody i pary, a także silnych nacisków.

Konsole i blaty występują w dwóch odcieniach z efektem backsplashu i idealnie współgrają z kolorowymi umywalkami nablatowaymi, zapewniając zharmonizowany wygląd. Idealna grubość krawędzi blatu pełni również rolę wyrazistego detalu.

Ze względu na swoją solidność zarówno blaty jak i konsole świetnie sprawdza się także w pomieszczeniach użyteczności publicznej.
Od kiedy na rynku: styczeń 2020
Cena produktu: od 2820 zł brutto
Gwarancja produktu: 24 miesiące

Elita Sp. z o.o.
Żeromskiego 32
tel. 55 277 20 82
biuro@elitameble.pl
www.elitameble.pl
Rekomendowane dla Ciebie