×

Szukaj w serwisie

Kolekcja Salsa/Deftrans

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 04 marz 2020 11:25
Kolekcja Salsa/Deftrans
Kolekcja Salsa/Deftrans. Produkt zgłoszony do konkursu Łazienka - Wybór Roku 2020
Kolekcja Salsa/Deftrans
Kolekcja Salsa/Deftrans
Kolekcja Salsa/Deftrans
Kolekcja Salsa/Deftrans
Kolekcja Salsa/Deftrans
Kolekcja Salsa/Deftrans
Kolekcja Salsa/Deftrans

Łazienkowe szafki lustrzane z możliwością wyboru korpusu w białym lakierze lub z efektem lustra. Produkt zgłoszony do konkursu Łazienka - Wybór Roku 2020

Nazwa produktu: Kolekcja Salsa
Nazwa kategorii: Meble łazienkowe
Opis produktu: 

Lustro jest jednym z podstawowych elementów aranżacji każdej łazienki. W kolekcji szafek lustrzanych SALSA marki Ø NAS oprócz przykuwającego wzrok efektu lustra, zaskakują też praktycznymi rozwiązaniami, które zdecydowanie ułatwią nam poranki. Pojemne, funkcjonalne szafki SALSA o różnych szerokościach pozwolą na swobodną aranżację każdej przestrzeni łazienkowej, zachowując przy tym niezwykle atrakcyjne wnętrze.
W kolekcji SALSA znajdziemy szeroką gamę szafek lustrzanych, które charakteryzują się dużą różnorodnością i pojemnością przechowywania akcesoriów łazienkowych.

Technologia

Szafki lustrzane SALSA wyposażone są w system cichego domykania soft close, dzięki któremu zamykają się cicho i łagodnie.
Lustrzanki z korpusem w klasycznej bieli, których powierzchnia pokryta jest odpornym, światłoutwardzalnym lakierem, dostępne są w szerokościach od 40 do 85 cm. W zależności od szerokości szafki są -jedno, -dwu lub trzydrzwiowe.

Wykończenie korpusu szafki SALSA metodą efektu lustra to opcja dla tych, którzy cenią sobie wyjątkową dekoracyjność mebla. Dzięki temu rozwiązaniu cała szafka wygląda jak jedna lustrzana bryła, która optycznie powiększa przestrzeń w łazience. Dopełnieniem tego efektu jest zastosowanie tej samej metody na obrzeżach energooszczędnego panelu oświetleniowego LED, dzięki któremu mebel zyskuje jednolitą całość i nietuzinkowy wygląd. Ta seria szafek dostępna jest w szerokościach od 40-65 cm -jedno lub dwudrzwiowa. Możliwość wyboru szafki z efektem lustra to sposób na stworzenie niezwykle atrakcyjnej aranżacji.

Praktycznym rozwiązaniem w wybranych szafkach SALSA jest gniazdo meblowe Kombi Box z włącznikiem ukryte wewnątrz szafki. Zapewnia to szybki i komfortowy dostęp do źródła prądu i możliwość ładowania wewnątrz szafki małych urządzeń elektrycznych np. maszynki do golenia lub szczoteczki do zębów.

Dodatkowym atutem jest dedykowane do kolekcji SALSA oświetlenie. Energooszczędny panel oświetleniowy LED jest zintegrowany z wybranymi szafkami, ale dostępny jest również jako oddzielny element z możliwością dopasowania do pozostałych modeli tej kolekcji. To wspaniałe rozwiązanie tworzy praktyczną całość.
Dodatkowo we wszystkich modelach szafek lustrzanych SALSA umieszczona jest zawieszka o podwyższonym standardzie z możliwością regulacji. Zastosowana chromowana maskownica zawieszki zwiększa estetykę mebla, a szklane półki podkreślają delikatność i nadają lekkości. Zaletą półek jest możliwość zmiany ich wysokości, dzięki czemu każdy może dostosować je do własnych potrzeb.

Materiały

W skład kolekcji szafek lustrzanych SALSA wchodzą:

• szafki lustrzane w białym połysku o szerokości od 40-85 cm
front: tafla lustrzana, korpus: lakierowana płyta wiórowa 16 mm
• szafki lustrzane z efektem lustra o szerokości od 40-65 cm
front: tafla lustrzana, korpus: płyta MDF 16mm z folią z efektem lustra
• szafki lustrzane w białym połysku w zestawie z Kombi Boxem oraz z włącznikiem
i panelem oświetleniowym o szerokości 50 i 60 cm
front: tafla lustrzana, korpus: lakierowana płyta wiórowa 16 mm
• panele oświetleniowe z energooszczędnym oświetleniem LED oraz z obrzeżem efektu lustra o szerokości od 50-65 cm
Rekomendowane dla Ciebie