×

Szukaj w serwisie

Kolekcja mebli Moody/Elita

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 07 lut 2020 19:57
Kolekcja mebli Moody/Elita
Kolekcja mebli Moody/Elita. Produkt zgłoszony do konkursu Łazienka - Wybór Roku 2020
Kolekcja mebli Moody/Elita
Kolekcja mebli Moody/Elita
Kolekcja mebli Moody/Elita
Kolekcja mebli Moody/Elita

Moody to kolekcja mebli łazienkowych, zaprojektowana po to, aby codzienność była przyjemniejsza. Produkt zgłoszony do konkursu Łazienka - Wybór Roku 2020.

Nazwa produktu: Kolekcja Moody
Nazwa kategorii: Meble łazienkowe
Opis produktu: Meble zostały zaopatrzone w nowoczesne rozwiązania techniczne, zaprojektowane z myślą o użytkownikach. Zaczynając od prowadnic z pełnym wysuwem i systemem Soft-Close, po metalowe uchwyty, montowane wzdłuż całej długości frontu. Uchwyty mają zagłębienia wyprofilowane pod kątem 30°, co sprzyja wygodnemu otwieraniu szuflad. Wszystkie te elementy sprawiają, że codzienna łazienkowa rutyna staje się łatwiejsza. Miejsce na wszystko Subtelna i jednocześnie wyrazista stylistyka o napiętych liniach to bezpośredni atrybut serii Moody. Trapezowe, łączone nogi zapewniają sylwetce szafki stabilność, a także wizualną smukłość. Obszerne wnętrze mebli Moody, pozwala na przechowywanie wszystkich niezbędnych w łazience rzeczy. Głęboka szuflada stworzona jest dla dużych i wysokich przedmiotów. Nieco płytsza, lecz równie pojemna, umieszczona tuż pod blatem - szuflada, tworzy dodatkową przestrzeń, w której bez trudu można schować to, czego nie chce się trzymać na wierzchu, i mieć do tego łatwy dostęp.

Innym funkcjonalnym rozwiązaniem, zastosowanym w komodzie z kolekcji Moody, jest cargo. Cargo to mechanizm z koszem wysuwanym na szynach, który jednocześnie domyka się cicho i miękko, dzięki zastosowaniu w nim prowadnic z hamulcami, systemu miękkiego dociągu oraz prowadnic z pełnym wysuwem. Dodanie komody, jako elementu uzupełniającego, pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni łazienkowej. Proste linie, elegancja i wyrafinowany styl. Kolekcja Mebli łazienkowych Moody zaskoczy cię oryginalnością. Kolekcja ta, uwagę przykuwa nie tylko swym nietuzinkowym kształtem, ale także kolorem. Stylowa biel połyskliwych frontów urzeka swoją subtelnością, a wyrazistość matowej czerni -nadaje nowoczesności. Warto wiedzieć! Istnieje możliwość łączenia mebli z serii Moody z innymi elementami poszczególnych kolekcji meblowych, co daje możliwość szerokiego zakresu indywidualizacji.
Od kiedy na rynku: styczeń 2020
Cena produktu: 2190 zł brutto
Gwarancja produktu: 24 miesiące

Elita Sp. z o.o.
Żeromskiego 32
tel. 55 277 20 82
biuro@elitameble.pl
www.elitameble.pl
Rekomendowane dla Ciebie