×

Szukaj w serwisie

Juliusz Pakuński, Dachser DIY Logistics: jak zapewnić szybką i skuteczną dostawę

  • Autor: Radosław Zieniewicz
  • 11 kwi 2019 12:47
Juliusz Pakuński, Dachser DIY Logistics: jak zapewnić szybką i skuteczną dostawę
Juliusz Pakuński, kierownik rozwoju biznesu w Dachser DIY Logistics

Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej było wspaniałą okazją do tego aby spytać naszych ekspertów, jak zminimalizować koszty związane z dystrybucją i transportem wyposażenia łazienkowego, jednocześnie utrzymując wysoką jakość usług logistycznych? Odpowiedzi na to i wiele innych pytań udzielił Juliusz Pakuński, kierownik rozwoju biznesu w Dachser DIY Logistics podczas Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej.

Wszyscy klienci oczekują szybkiej i skutecznej dostawy. Wiąże się to ze spełnieniem wymagań końcowego klienta do którego towar ma trafić. Mowa tu albo o konsumentach z rynku b2c, albo są to sklepy detaliczne, duże sieci handlowe lub hurtownie działające na rynku b2b – mówił Juliusz Pakuński, kierownik rozwoju biznesu w Dachser DIY Logistics, podczas Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej.

Jak więc producenci i dystrybutorzy wyposażenia łazienkowego, którzy chcą transportować swoje produkty na terenie polski lub za granicę mogą spełnić te wymagania? 

–  Na rynku B2B oferujemy specjalne rozwiązania dla branży DIY. Dachser jako jeden z głównych operatorów tego rynku kumuluje przesyłki od wielu dostawców i dostarcza je do sklepów. Dzięki temu z jednej strony działamy zgodnie z efektem skali, a co za tym idzie, ograniczamy koszty, z drugiej strony market optymalizuje swoje koszty na rampie. Zamiast siedmiu różnych przewoźników czy operatorów przyjeżdża Dachser z siedmioma przesyłkami od siedmiu dostawców. Dzięki temu koszty operacyjne związane z czasem rozładunku, wymaganym sprzętem, unikaniem kolejek, przyjęciem towaru są niższe. W ramach synergii uzyskujemy wartości dodane tak dla dostawcy, jak i dla sieci – podsumował Juliusz Pakuński.

Czytaj także: FBŁIK 2019: jak skutecznie dotrzeć do klienta?
Rekomendowane dla Ciebie