×

Szukaj w serwisie

Gala wręczenia nagród "Łazienka - Wybór Roku 2014" oraz "Łazienka - Salon Roku 2014" [wideo]

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 23 kwi 2014 08:48
Gala wręczenia nagród "Łazienka - Wybór Roku 2014" oraz "Łazienka - Salon Roku 2014" [wideo]

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji z Gali wręczenia nagród "Łazienka - Wybór Roku 2014" oraz "Łazienka - Salon Roku 2014".

W tegorocznej edycji konkursu „Łazienka – Wybór Roku” wzięło udział 47 producentów i marek. Jest to dla nas sygnałem, że nasza inicjatywa cieszy się niezmiennie Państwa uznaniem. Wśród uczestników konkursu znajdą Państwo zarówno firmy, które są z nami od lat, jak również konkursowych debiutantów. Do tegorocznej edycji do konkursu zgłoszone zostały w sumie aż 134 produkty.

Jury oceniło je w 17 kategoriach. W każdej z kategorii przyznaliśmy nagrodę główną czyli tytuł „Łazienka – Wybór Roku 2014”, dodatkowo wyróżniliśmy również kolejnych 18 produktów. W tym roku, tradycyjnie już, wyjątkowo mocno obsadzona była kategorie „Baterie”, podobnie konkurencyjne okazały się kategorie „Meble”, „Grzejniki” oraz „Instalacje”. Cieszymy się, że z roku na rok coraz większym Państwa zainteresowaniem cieszy się stosunkowo „młoda” kategoria
konkursu – „Całościowe aranżacje łazienek”.

Gratulacje kierujemy również do salonów łazienkowych, które przystąpiły do konkursu „Łazienka – Salon Roku”. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w tym roku zmodyfikowaliśmy regulamin tego
plebiscytu. Kandydaci do tytułu Salon Roku mogli do konkursu zgłaszać się samodzielnie. Oceniała ich kapituła składająca się z producentów i dystrybutorów artykułów wyposażenia łazienkowego, ale też z architektów współpracujących z wydawnictwem Publikator. Wyłoniła ona 15 salonów łazienkowych wyróżniających się jakością obsługi, ekspozycji, szerokością dostępnego asortymentu.

Rozdanie nagród w konkursach "Łazienka  - Wybór Roku 2014" oraz "Łazienka - Salon Roku 2014" miało miejsce 25 marca 2014 r. podczas Forum Branży Łazienkowej. 

 

Wszystkim laureatom obu konkursów serdecznie gratulujemy!

Forum Branży Łazienkowej

Zobacz także specjalny, internetowy raport magazynu Łazienka, w którym podsumowujemy Forum Branży Łazienkowej. To wyjątkowa publikacja, która pozwoli Państwu wrócić do tego ważnego wydarzenia. A tym z Państwa, którzy z jakichś powodów nie mogli być z nami tego dnia, przybliży zagadnienia, o których dyskutowaliśmy.

W raporcie znajdą Państwo:

- obszerną fotorelację z wydarzenia,

- unikalne komentarze uczestników o Forum oraz sytuacji w branży,

- tekstowe zapisy fragmentów panelowych dyskusji

- pełne zapisy wideo z dyskusji oraz gali rozdania nagród "Łazienka - Wybór Roku" oraz "Łazienka - Salon Roku",

- prezentację nagrodzonych produktów i salonów.

 
Rekomendowane dla Ciebie