×

Szukaj w serwisie

Już we wtorek (25 marca) od godziny 10 zapraszamy na transmisję z Forum Branży Łazienkowej.

Na największym tego typu spotkaniu w Polsce zjawią się prezesi i dyrektorzy krajowych firm oraz przedstawiciele zagranicznych marek obecnych na rodzimym rynku. Nie zabraknie też silnej reprezentacji sprzedawców oraz architektów.

Od godziny 10:00 rozpoczniemy w tym miejscu transmisję z tego ważnego wydarzenia.

Forum to przede wszystkim dyskusje. Okazja do rozmowy o najbardziej aktualnych kwestiach, problemach i wyzwaniach przed jakimi stają ludzie kierujący firmami z branży łazienkowej. Możemy spodziewać się gorących dyskusji - na scenie oraz w kuluarach.

W tym roku nasza uwaga skupia się na rynku inwestycyjnym oraz dystrybucyjnym.

Spotkanie czołowych architektów, producentów oraz handlowców będzie okazją do omówienia warunków wzajemnej współpracy oraz jakości rynku inwestycyjnego w Polsce. Nie zabraknie też rozmów o aktualnych trendach, jakie obowiązują w urządzaniu przestrzeni łazienkowych dla inwestycji.

Drugi panel dyskusyjny będzie poświęcony zagadnieniu transformacji rynku dystrybucji wyposażenia łazienkowego. Udział w nim wezmą osoby reprezentujące największe firmy producenckie i handlowe w Polsce.

Podczas Forum poznamy również laureatów prestiżowych konkursów “Łazienka - Wybór Roku” (trzynasta edycja plebiscytu na najlepszy produkt do łazienek) oraz “Łazienka - Salon Roku” (najlepsze salony w każdym z województw wybrali Państwo po raz siódmy).

Zachęcamy do śledzenia dyskusji oraz do aktywnego udziału - czekamy na Państwa komentarze (również pod tekstem) na temat wydarzenia i poruszanych na nim zagadnień.

Pełny plan spotkania dostępny pod tym linkiem.

 

 
Rekomendowane dla Ciebie