×

Szukaj w serwisie

Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej: zobacz raport specjalny

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 30 maj 2019 08:39
Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej: zobacz raport specjalny

Tegoroczna edycja Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej przyciągnęła uwagę ponad trzystu gości. To zasługa nie tylko oscylującej wokół kluczowych dla tego sektora rynku problemów tematyki, ale też odświeżonej, bo poszerzonej o branżę kuchenną formuły.

2 kwietnia 2019 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie spotkali się producenci, dystrybutorzy, projektanci i eksperci rynku, by porozmawiać o wszystkim, co ważne w branży łazienkowej i kuchennej. Dyskutowano m.in. o najnowszych trendach, kierunkach rozwoju, wyzwaniach i zagrożeniach dla obu branż. Poszukiwano recepty na rynkowy sukces, sposobów na zrównoważony design i odpowiedzialną działalność w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Eksperci do spraw content marketingu, organizacji imprez targowych, logistyki oraz nowoczesnych technologii podpowiadali też, jak skutecznie dotrzeć do klienta. 

Zwieńczeniem tej edycji Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej była uroczysta gala, podczas której poznaliśmy zwycięzców aż czterech branżowych konkursów. Obok przyznanych już po raz osiemnasty tytułów „Łazienka – Wybór Roku” i (po raz dwunasty) „Łazienka – Salon Roku”, wyłoniono też grono laureatów w zupełnie nowych i jedynych na polskim rynku konkursach kuchennych: „Kuchnia – Wybór roku” oraz „Kuchnia – Studio Roku”.

Podsumowaniem tegorocznej edycji Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej jest Raport Specjalny, który zawiera obszerną relację z wydarzenia. W części katalogowej prezentujemy również wszystkie nagrodzone, wyróżnione oraz zgłoszone do konkursu produkty, a także zwycięskie salony łazienkowe i studia kuchenne.

Życzymy przyjemnej lektury, gratulujemy wygranym i zapraszamy za rok!

(aby zobaczyć raport, kliknij w okładkę poniżej)

Raport Specjalny Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej 2019
Rekomendowane dla Ciebie