×

Szukaj w serwisie

FBŁiK 2019: o projektowaniu na miarę Red Dota

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 21 marz 2019 09:37
FBŁiK 2019: o projektowaniu na miarę Red Dota

Jedną z prelegentek Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej 2019 będzie Dominika Drezner, uzdolniona polska projektantka, zdobywczyni nagrody Red Dot. Zapraszamy 2 kwietnia br. do Hotelu Sheraton w Warszawie!

Dominika Drezner - projektantka wzornictwa przemysłowego. Absolwentka Łódzkiej ASP na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego i Architektury Wnętrz. Tytuł doktora obroniła w 2017 na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Jej prace były pokazywane na wielu polskich festiwalach i wystawach zagranicznych mi. Singapur, Berlin, Budapeszt, Warszawa, Katowice, Gdynia, Łódź, Wrocław.

Zdobywczyni wielu nagród i wyróżnień w tym nagrody Red Dot w 2013 r. W 2015 członek jury konkursu IF World Design Guide. Od 2015 członek Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w biurach projektowych w Polsce, w Mediolanie i Barcelonie. W tworzeniu skupia się na szukaniu i definiowaniu potrzeb, rozwiązywaniu problemów projektowych, relacji między człowiekiem a otaczającym go światem (www.dreznerstudio.com).

FBŁiK to najważniejsze wydarzenie w branży łazienkowej w Polsce, w tym roku w zupełnie nowej odsłonie, bo wzbogacone o tematykę kuchenną! W jednym miejscu zgromadzimy przedstawicieli rynku łazienek i kuchni – producentów, dystrybutorów, właścicieli salonów łazienkowych i kuchennych, ekspertów sektora, architektów i designerów – aby porozmawiać o trendach i wyzwaniach na rynku łazienek i kuchni. Bądź z nami 2 kwietnia w Warszawie.

Rejestracja dostępna pod tym LINKIEM.
Rekomendowane dla Ciebie