×

Szukaj w serwisie

Elements Warszawa

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 28 lut 2020 12:03
Elements Warszawa
Elements Warszawa
Elements Warszawa
Elements Warszawa
Elements Warszawa
Elements Warszawa
Elements Warszawa
Elements Warszawa

Salon bierze udział w konkursie Salon Roku 2020, organizowanym przez magazyn Łazienka i portal Ryneklazienek.pl.

Rok założenia: 2000
Powierzchnia: 350 m2
Liczba ekspozycyjnych boxów: 37
Liczba pracowników: 4

Zakres: Salon Elements w Warszawie to idealne miejsce dla każdego, kto planuje remont łazienki lub budowę domu. Na powierzchni 350 m2, zaprezentowane są przykładowe aranżacje łazienek, strefy produktów i wyposażenia, które zainspirują każdego i pomogą w wyborze idealnych rozwiązań. Na wystawie klient ma okazję zobaczyć działające baterie Grohe, m.in. z filtrem wodnym lub z funkcją podawania wrzącej wody.

Na bieżąco śledzimy trendy w designie. Na wystawie znajdują się najnowsze produkty z oferty znanych producentów, np. seria Viu, Happy D.2 wraz z dodatkami Starck T od Duravit, meble Elita, kolorowe umywalki oraz nowoczesne miski WC Aquablade od Ideal Standard, kolorowa armatura Nobili oraz kolekcje loftowych dodatków od Emco. W bogatej ofercie produktowej znajdują się nie tylko tradycyjne artykuły wyposażania łazienek, ale również designerskie grzejniki łazienkowe i pokojowe, gresy, płytki ceramiczne, kamień naturalny i beton architektoniczny, sauny i biokominki. To tylko wycinek tego, co znajduje się w naszej ofercie!

W naszym salonie, odchodzimy od tradycyjnego postrzegania łazienki jako pomieszczenia czysto użytkowego. Jesteśmy przekonani, że łazienka powinna być piękna, funkcjonalna i dopasowana do trybu życia Klienta – korzystanie z niej nie tylko zapewni komfort, lecz również dostarczy wrażeń estetycznych. Bez względu na to, czy celem jest luksusowa łazienka ze strefą SPA, łazienka publiczna czy hotelowa, łazienka dla dużej rodziny, czy też mała łazienka w bloku, a może łazienka dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Dla każdej wielkości, każdego wymagania i każdego budżetu stworzymy łazienkę „szytą na miarę”.

Ale to nie wszystko! Każdego Klienta budującego dom i poszukującego nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, doradcy Elements pokierują w ręce odpowiednich ekspertów, również z zakresu ogrzewania, instalacji, klimatyzacji i wentylacji oraz odnawialnych źródeł energii.

Usługi: To co wyróżnia nasz salon to indywidualne, fachowe doradztwo bazujące na 25 latach doświadczenia w branży. Świadczymy kompetentną i kompleksową pomoc Klientom inwestycyjnym. Łączymy ze sobą klientów indywidualnych poszukujących dobrych rozwiązań z profesjonalistami - Architektami, Projektantami Wnętrz i Wykonawcami. Cenimy czas naszych Klientów, istnieje możliwość umówienia się na spotkanie po godzinach pracy salonu.

Wydarzenia zorganizowane: Drzwi otwarte z producentami, szkolenia i prezentacje produktowe.

Najciekawsze realizacje: Liczne realizacje łazienek w prywatnych budynkach mieszkalnych, przedszkolach, szkołach i biurach.

Akcje i konkursy dla klientów: Black Friday 25.11-3.12, karty rabatowe dla deweloperów, konkurs na wykonanie moodboardu "Wymarzona łazienka z Elements", konkurs fotograficzny we współpracy z Sanplast pt. "Czysta przyjemność"

Współpraca z architektami: Liczne spotkania i szkolenia z Architektami i Projektantami wnętrz.

Liczba zmian ekspozycji: Zmiana 12 pełnych ekspozycji oraz powiększenie ekspozycji grzejników łazienkowych, płytek ceramicznych i gresów.

Salon Elements Warszawa
ul. Cieślewskich 44, 03-017 Warszawa
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Super ekspozycja, fantastyczna fachowa i miła kadra.
    • am, 2020-03-10 22:35:49