×

Szukaj w serwisie

Elements, Warszawa

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 21 lut 2019 15:53
Elements, Warszawa
Elements, Warszawa
Elements, Warszawa
Elements, Warszawa
Elements, Warszawa
Elements, Warszawa
Elements, Warszawa
Elements, Warszawa
Elements, Warszawa

Salon Elements Warszawa
ul. Cieślewskich 44
03-017 Warszawa

Rok założenia: 2000

Powierzchnia: 350 m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: 37

Liczba pracowników: 4

Zakres: Salon Elements w Warszawie to idealne miejsce dla każdego, kto planuje remont łazienki lub budowę domu. Na powierzchni 350 m2, zaprezentowane są przykładowe aranżacje łazienek, strefy produktów i wyposażenia, które zainspirują każdego i pomogą w wyborze idealnych rozwiązań. Na wystawie klient ma okazję zobaczyć działające baterie Grohe, aż pięć modeli m.in. z filtrem wodnym lub z funkcją podawania wrzącej wody. Na bieżąco śledzimy trendy w designie. W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty o ponadczasowym charakterze, jak i te o unikalnym wzornictwie. Odchodzimy od tradycyjnego postrzegania łazienki jako pomieszczenia czysto użytkowego. Jesteśmy przekonani, że łazienka powinna być piękna, funkcjonalna i dopasowana do trybu życia Klienta – korzystanie z niej nie tylko zapewni komfort, lecz również dostarczy wrażeń estetycznych.

Bez względu na to, czy celem jest luksusowa łazienka ze strefą SPA, łazienka publiczna czy hotelowa, łazienka dla dużej rodziny, czy też mała łazienka w bloku, a może łazienka dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Dla każdej wielkości, każdego wymagania i każdego budżetu stworzymy łazienkę „szytą na miarę”. W bogatej ofercie produktowej znajdują się nie tylko tradycyjne artykuły wyposażania łazienek, ale również gresy, płytki ceramiczne, kamień naturalny i beton architektoniczny. Ciepła dostarczą oryginalne grzejniki łazienkowe i pokojowe, biokominki lub sauny a klimatyzatory lub wentylatory ochłodzą w upalne dni... To tylko wycinek tego, co znajduje się w naszej ofercie! Są to produkty czołowych marek, takich jak: Vigour, SanitaLine, Treos, Nikles, Duka, Koło, Keramag Design, Roca, Laufen, Duravit, Villeroy & Boch, Ideal Standard, Alape, Kaldewei, Bette, Hoesch, Sanplast, Grohe, Kludi, Hansgrohe, Axor, Huppe, Emco, Keuco, Geberit, Kessel. Ale to nie wszystko! Każdego Klienta budującego dom i poszukującego nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, doradcy Elements pokierują w ręce odpowiednich ekspertów, również z zakresu ogrzewania, instalacji, klimatyzacji i wentylacji oraz odnawialnych źródeł energii.

Usługi: To co wyróżnia nasz salon to indywidualne, fachowe doradztwo bazujące na 25 latach doświadczenia w branży. Świadczymy kompetentną i kompleksową pomoc Klientom inwestycyjnym. Łączymy ze sobą Klientów poszukujących dobrych rozwiązań z profesjonalistami - Architektami, Projektantami Wnętrz i Wykonawcami. Cenimy czas naszych Klientów, istnieje możliwość umówienia się na spotkanie poza godzinami pracy salonu. Przygotowujemy wizualizację łazienki gratis.

Wydarzenia zorganizowane: Udział Elements na Targach 4DesignDays w Katowicach i Warsaw Home 2018. Liczne spotkania z Architektami, Instalatorami oraz dni otwarte z producentami.

Najciekawsze realizacje: Hotel Moxy Koneser w Warszawie, Hotel Moxy Koneser Pyrzowice , Hotel Prudential w Warszawie , Kliniki LuxMed. Realizujemy wiele apartamentów w nowoczesnych mieszkaniach prywatnych i pod wynajem.

Akcje i konkursy dla klientów: Dni otwarte z producentami połączone z prezentacją produktów oraz spotkania z Architektami i Instalatorami . Współorganizowaliśmy dla naszych Klientów: Dzień otwarty z KOŁO, Dzień otwarty z Geberit AquaClean, Dzień otwarty z KEUCO, Dzień otwarty z Duravit; Dzień otwarty z Roca - miski wc Rimless.
Salon: Współpraca z architektami Liczne spotkania i szkolenia z Architektami i Projektantami wnętrz.

Liczba zmian ekspozycji: Zmiana 12 pełnych ekspozycji oraz powiększenie ekspozycji grzejników łazienkowych, płytek ceramicznych i gresów.

Salon Elements Warszawa
ul. Cieślewskich 44
03-017 Warszawa
Rekomendowane dla Ciebie