×

Szukaj w serwisie

Elements Łódź

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 28 lut 2020 11:44
Elements Łódź
Elements Łódź
Elements Łódź
Elements Łódź
Elements Łódź
Elements Łódź

Salon bierze udział w konkursie Salon Roku 2020, organizowanym przez magazyn Łazienka i portal Ryneklazienek.pl.

Rok założenia: 2016
Powierzchnia: 320 m2
Liczba ekspozycyjnych boxów: 24 pełne boksy łazienkowe oraz 10 wydzielonych stref produktowych.
Liczba pracowników: 3

Zakres: Salon Elements w Łodzi to idealne miejsce dla każdego, kto planuje remont łazienki lub budowę domu. Na powierzchni 320 m2, zaprezentowane są przykładowe aranżacje łazienek, strefy produktów i wyposażenia, które zainspirują każdego i pomogą w wyborze idealnych rozwiązań. Na wystawie znajdują się działające miski wc myjące Geberit, bateria kuchenna podająca wrzątek - Grohe Red oraz działające baterie umywalkowe w tzw. strefie mokrej. Takie rozwiązania pomagają Klientowi w jeszcze lepszym zapoznaniu się z produktami.

Na bieżąco śledzimy trendy w designie. Na wystawie znajdują się najnowsze produkty z oferty znanych producentów, np. seria Viu, Happy D.2 wraz z dodatkami Starck T od Duravit, meble Mood Devo lub Futuris od Elita, kolorowe umywalki oraz nowoczesne miski wc Aquablade od Ideal Standard, kolorowa armatura Nobili oraz kolekcje loftowych dodatków od Emco. W bogatej ofercie produktowej znajdują się nie tylko tradycyjne artykuły wyposażania łazienek, ale również designerskie grzejniki łazienkowe i pokojowe, gresy, płytki ceramiczne, kamień naturalny i beton architektoniczny, sauny i biokominki. To tylko wycinek tego, co znajduje się w naszej ofercie!

W naszym salonie, odchodzimy od tradycyjnego postrzegania łazienki jako pomieszczenia czysto użytkowego. Jesteśmy przekonani, że łazienka powinna być piękna, funkcjonalna i dopasowana do trybu życia Klienta – korzystanie z niej nie tylko zapewni komfort, lecz również dostarczy wrażeń estetycznych. Bez względu na to, czy celem jest luksusowa łazienka ze strefą SPA, łazienka publiczna czy hotelowa, łazienka dla dużej rodziny, czy też mała łazienka w bloku, a może łazienka dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Dla każdej wielkości, każdego wymagania i każdego budżetu stworzymy łazienkę „szytą na miarę”. Ale to nie wszystko! Każdego Klienta budującego dom i poszukującego nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, doradcy Elements pokierują w ręce odpowiednich ekspertów, również z zakresu ogrzewania, instalacji, klimatyzacji i wentylacji oraz odnawialnych źródeł energii.

Usługi: To co wyróżnia nasz salon to indywidualne, fachowe doradztwo bazujące na 25 latach doświadczenia w branży. Świadczymy kompetentną i kompleksową pomoc Klientom inwestycyjnym. Łączymy ze sobą klientów indywidualnych poszukujących dobrych rozwiązań z profesjonalistami - Architektami, Projektantami Wnętrz i Wykonawcami. Cenimy czas naszych Klientów, istnieje możliwość umówienia się na spotkanie po godzinach pracy salonu.

Wydarzenia zorganizowane: Drzwi otwarte z producentami, szkolenia i prezentacje produktowe.

Najciekawsze realizacje: Liczne realizacje łazienek w prywatnych budynkach mieszkalnych, przedszkolach, szkołach i biurach.

Akcje i konkursy dla klientów: Konkurs na wykonanie moodboardu "Wymarzona łazienka z Elements"; konkurs fotograficzny we współpracy z Sanplast pt. "Czysta przyjemność".

Współpraca z architektami: Liczne spotkania i szkolenia z Architektami i Projektantami wnętrz.
Liczba zmian ekspozycji: Zmiana ekspozycji 11 kompletnych boksów łazienkowych.

 

Salon Elements Łódź
Papiernicza 5, 92-312 Łódź
Rekomendowane dla Ciebie