×

Szukaj w serwisie

Elements Koszalin

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 28 lut 2020 11:38
Elements Koszalin
Elements Koszalin
Elements Koszalin
Elements Koszalin
Elements Koszalin
Elements Koszalin

Salon bierze udział w konkursie Salon Roku 2020, organizowanym przez magazyn Łazienka i portal Ryneklazienek.pl.

Rok założenia: 2016
Powierzchnia: 200 m2
Liczba ekspozycyjnych boxów: 15
Liczba pracowników: 2

Zakres: Salon Elements w Koszalinie przy ul. Franciszkańskiej to idealne miejsce dla każdego, kto planuje remont łazienki lub budowę domu. Na powierzchni 200 m2, zaprezentowane są przykładowe aranżacje łazienek, strefy produktów i wyposażenia, które zainspirują każdego i pomogą w wyborze idealnych rozwiązań. Na wystawie, klient ma także możliwość zapoznania się z działającą miską wc myjącą Villeroy & Boch, baterią kuchenną podającą wrzącą wodę Grohe Red oraz urządzeniami takimi jak klimatyzatory i odkurzacz centralny. Na wystawie znajdują się najnowsze produkty z oferty znanych producentów, np. seria Viu, Happy D.2 wraz z dodatkami Starck T od Duravit, meble łazienkowe Mood Devo lub Futuris od Elita, kolorowe umywalki oraz nowoczesne miski wc Aquablade Connect od Ideal Standard, kolorowa armatura Nobili oraz kolekcje loftowych dodatków od Emco.

W bogatej ofercie produktowej znajdują się nie tylko tradycyjne artykuły wyposażania łazienek, ale również designerskie grzejniki łazienkowe i pokojowe, gresy, płytki ceramiczne, kamień naturalny i beton architektoniczny. To tylko wycinek tego, co znajduje się w naszej ofercie! W naszym salonie, odchodzimy od tradycyjnego postrzegania łazienki jako pomieszczenia czysto użytkowego. Jesteśmy przekonani, że łazienka powinna być piękna, funkcjonalna i dopasowana do trybu życia Klienta – korzystanie z niej nie tylko zapewni komfort, lecz również dostarczy wrażeń estetycznych. Bez względu na to, czy celem jest luksusowa łazienka ze strefą SPA, łazienka publiczna czy hotelowa, łazienka dla dużej rodziny, czy też mała łazienka w bloku, a może łazienka dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Dla każdej wielkości, każdego wymagania i każdego budżetu stworzymy łazienkę „szytą na miarę”.

Ale to nie wszystko! Każdego Klienta budującego dom i poszukującego nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, doradcy Elements pokierują w ręce odpowiednich ekspertów, również z zakresu ogrzewania, instalacji, klimatyzacji i wentylacji oraz odnawialnych źródeł energii.

Usługi: To co wyróżnia nasz salon to indywidualne, fachowe doradztwo bazujące na 25 latach doświadczenia w branży. Świadczymy kompetentną i kompleksową pomoc Klientom inwestycyjnym. Łączymy ze sobą klientów indywidualnych poszukujących dobrych rozwiązań z profesjonalistami - Architektami, Projektantami Wnętrz i Wykonawcami. Cenimy czas naszych Klientów, istnieje możliwość umówienia się na spotkanie poza czasem pracy salonu. W projektowaniu łazienki może pomóc doświadczony Architekt.

Wydarzenia zorganizowane: Współorganizowaliśmy dla naszych klientów: Dzień otwarty z Geberit, Grohe, Hansgrohe, Sanplast.

Najciekawsze realizacje: Liczne Apartamenty Mielno i Sarbinowo, Ośrodki wypoczynkowe i pensjonaty, Przychodnia, Prywatne praktyki lekarskie, Restauracje, Puby , Bary, Przedszkola, Żłobki, Szkoły, Liczne realizacje indywidualnych inwestycji

Salon: Akcje i konkursy dla klientów Konkurs na wykonanie moodboardu "Wymarzona łazienka z Elements"; konkurs fotograficzny we współpracy z Sanplast pt. "Czysta przyjemność"

Współpraca z architektami: Liczne spotkania i szkolenia z architektami i projektantami wnętrz, współorganizowane z markami: Geberit, Huppe, Ideal Standard, Kaldewei, Roca, Terma , Villeroy&Boch, Novellini

Liczba zmian ekspozycji: 1 boks łazienkowy i 11 stref asortymentowych

Salon Elements Koszalin Franciszkańska
ul. Franciszkańska 22, 75-256 Koszalin
Rekomendowane dla Ciebie