×

Szukaj w serwisie

Elements Kielce

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 28 lut 2020 11:33
Elements Kielce
Elements Kielce
Elements Kielce
Elements Kielce
Elements Kielce
Elements Kielce

Salon bierze udział w konkursie Salon Roku 2020, organizowanym przez magazyn Łazienka i portal Ryneklazienek.pl.

Rok założenia: 2014
Powierzchnia: 225 m2
Liczba ekspozycyjnych boxów: około 15 na otwartej powierzchni
Liczba pracowników:  3

Zakres: Salon Elements w Kielcach to idealne miejsce dla każdego, kto planuje remont łazienki lub budowę domu. Na powierzchni 225 m2, zaprezentowane są przykładowe aranżacje łazienek, strefy produktów i wyposażenia, które zainspirują każdego i pomogą w wyborze idealnych rozwiązań. Na wystawie znajdują się działające myjące miski WC Geberit, nowa seria modułowych mebli łazienkowych Acanto od Geberit, kolorowe umywalki Ipalyss Ideal Standard, ekspozycja płytek i gresów oraz kolorowe baterie od Nobili. Takie rozwiązania pomagają Klientowi w jeszcze lepszym zapoznaniu się z produktami i doborze tych odpowiadających najlepiej jego indywidualnym potrzebom.

W bogatej ofercie produktowej znajdują się nie tylko tradycyjne artykuły wyposażania łazienek, ale również designerskie grzejniki łazienkowe i pokojowe, gresy, płytki ceramiczne, kamień naturalny i beton architektoniczny, sauny i biokominki. To tylko wycinek tego, co znajduje się w naszej ofercie!

W naszym salonie, odchodzimy od tradycyjnego postrzegania łazienki jako pomieszczenia czysto użytkowego. Jesteśmy przekonani, że łazienka powinna być piękna, funkcjonalna i dopasowana do trybu życia Klienta – korzystanie z niej nie tylko zapewni komfort, lecz również dostarczy wrażeń estetycznych. Bez względu na to, czy celem jest luksusowa łazienka ze strefą SPA, łazienka publiczna czy hotelowa, łazienka dla dużej rodziny, czy też mała łazienka w bloku, a może łazienka dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Dla każdej wielkości, każdego wymagania i każdego budżetu stworzymy łazienkę „szytą na miarę”.

Ale to nie wszystko! Każdego Klienta budującego dom i poszukującego nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, doradcy Elements pokierują w ręce odpowiednich ekspertów, również z zakresu ogrzewania, instalacji, klimatyzacji i wentylacji oraz odnawialnych źródeł energii.

Usługi: To co wyróżnia nasz salon to indywidualne, fachowe doradztwo bazujące na 25 latach doświadczenia w branży. Świadczymy kompetentną i kompleksową pomoc Klientom inwestycyjnym. Łączymy ze sobą klientów indywidualnych poszukujących dobrych rozwiązań z profesjonalistami - Architektami, Projektantami Wnętrz i Wykonawcami.

Wydarzenia zorganizowane: Dni otwarte z dostawcami: Geberit Comfort Truck, Terma, Duravit, Ideal Standard, Villeroy&Boch, Kludi, Hansgrohe, Laufen, wizyta w fabryce Kludi

Najciekawsze realizacje: Realizujemy wiele apartamentów w nowoczesnych biurowcach, remontowanych kamienicach, mieszkaniach prywatnych i pod wynajem.

Akcje i konkursy dla klientów: Black Friday 25.11-3.12, karty rabatowe dla deweloperów, konkurs na wykonanie moodboardu "Wymarzona łazienka z Elements", konkurs fotograficzny we współpracy z Sanplast pt. "Czysta przyjemność"

Współpraca z architektami: Konferencja Elements i Partnerzy - Nowości ISH 2019, Liczne spotkania i szkolenia z Architektami i Projektantami wnętrz w kraju i za granicą.

Liczba zmian ekspozycji: Zmiana 4 pełnych ekspozycji oraz powiększenie ekspozycji płytek ceramicznych i gresów.

Salon Elements Kielce
ul. Krakowska 287 A, 25-801 Kielce
Rekomendowane dla Ciebie