×

Szukaj w serwisie

Elements Bydgoszcz

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 28 lut 2020 11:29
Elements Bydgoszcz
Elements Bydgoszcz
Elements Bydgoszcz
Elements Bydgoszcz
Elements Bydgoszcz
Elements Bydgoszcz

Salon bierze udział w konkursie Salon Roku 2020, organizowanym przez magazyn Łazienka i portal Ryneklazienek.pl.

Rok założenia: 2014
Powierzchnia: 460 m2.
Liczba ekspozycyjnych boxów: 50
Liczba pracowników: 3

Zakres: Salon Elements w Bydgoszczy to idealne miejsce dla każdego, kto planuje remont łazienki lub budowę domu. Na powierzchni 460 m2, zaprezentowane są przykładowe aranżacje łazienek, strefy produktów i wyposażenia, które zainspirują każdego i pomogą w wyborze idealnych rozwiązań. Na wystawie znajduje się, m.in. aranżacja z wykorzystaniem modułowych mebli i akcesoriów łazienkowych Mood Devo lub Futuris od Elita, nowości Duravit z targów ISH – antracytowe umywalki Happy D.2 Plus, kolekcja xViu z imponującą umywalką na stelażu, działająca wanna Kaldewei Centro Duo z wyposażeniem dodatkowym w postaci systemu Comfort Select oraz Sound Wave, ekspozycja toalet myjących od Geberit, Laufen i Duravit, a także działająca sauna Duravit Inipi B Compact i wiele więcej!

W bogatej ofercie produktowej znajdują się nie tylko tradycyjne artykuły wyposażania łazienek, ale również designerskie grzejniki łazienkowe i pokojowe, gresy, płytki ceramiczne, kamień naturalny i beton architektoniczny, sauny i biokominki. To tylko wycinek tego, co znajduje się w naszej ofercie!

W naszym salonie, odchodzimy od tradycyjnego postrzegania łazienki jako pomieszczenia czysto użytkowego. Jesteśmy przekonani, że łazienka powinna być piękna, funkcjonalna i dopasowana do trybu życia Klienta – korzystanie z niej nie tylko zapewni komfort, lecz również dostarczy wrażeń estetycznych. Bez względu na to, czy celem jest luksusowa łazienka ze strefą SPA, łazienka publiczna czy hotelowa, łazienka dla dużej rodziny, czy też mała łazienka w bloku, a może łazienka dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Dla każdej wielkości, każdego wymagania i każdego budżetu stworzymy łazienkę „szytą na miarę”.

Ale to nie wszystko! Każdego Klienta budującego dom i poszukującego nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, doradcy Elements pokierują w ręce odpowiednich ekspertów, również z zakresu ogrzewania, instalacji, klimatyzacji i wentylacji oraz odnawialnych źródeł energii.

Usługi: To co wyróżnia nasz salon to indywidualne, fachowe doradztwo bazujące na 25 latach doświadczenia w branży. Świadczymy kompetentną i kompleksową pomoc Klientom inwestycyjnym. Łączymy ze sobą klientów indywidualnych poszukujących dobrych rozwiązań z profesjonalistami - Architektami, Projektantami Wnętrz i Wykonawcami.

Wydarzenia zorganizowane: Drzwi otwarte z deweloperami, Dni Otwarte z Producentami ceramiki i armatury

Najciekawsze realizacje: Apartamenty Sowa, Klub Lekko, K3 Immobile, sale bankietowe, Pałac Komierowo, Pałac Mała Wieś – apartamenty, ponadto realizujemy wiele apartamentów w nowoczesnych biurowcach, remontowanych kamienicach, mieszkaniach prywatnych i pod wynajem.

Akcje i konkursy dla klientów: Black Friday 25.11-3.12, karty rabatowe dla deweloperów, konkurs na wykonanie moodboardu "Wymarzona łazienka z Elements", konkurs fotograficzny we współpracy z Sanplast pt. "Czysta przyjemność", karty rabatowe na zakupy dla klientów od lokalnych deweloperów, udział partnerski w Run Budlex for Women Bydgoszcz, udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych

Współpraca z architektami: Konferencja Elements i Partnerzy - Nowości ISH 2019, Szkolenia lokalne i wyjazdowe do fabryk producentów, wyjazd z architektami na targi Warsaw Home 2019, wyjazd na międzynarodową premierę VIGOUR vogue.

Liczba zmian ekspozycji: 20 zmienionych aranżacji z nowymi produktami

Salon Elements Bydgoszcz
ul. Hermana Frankego 1, 85-862 Bydgoszcz
Rekomendowane dla Ciebie