×

Szukaj w serwisie

Cermax Leszno

 • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
 • 27 lut 2020 18:24
Cermax Leszno
Cermax Leszno
Cermax Leszno
Cermax Leszno
Cermax Leszno
Cermax Leszno

Salon bierze udział w konkursie Salon Roku 2020, organizowanym przez magazyn Łazienka i portal Ryneklazienek.pl.

Rok założenia: 2009
Powierzchnia: 1000 m2
Liczba ekspozycyjnych boxów: 50
Liczba pracowników: 7

Zakres: Płytki ceramiczne i gresowe oraz kompleksowe wyposażenie łazienek

Usługi: profesjonalne doradztwo i wizualizacje 3D łazienek

Wydarzenia zorganizowane: w tym roku dla każdego było coś miłego ;) Dla klientów zorganizowaliśmy szereg promocji produktowych, szanując ich portfel, ale nie zapominając o gwarancji jakości.. Dla tych, którzy wraz z nami tworzą piękne wnętrza otworzyliśmy nową Strefę Projektanta na salonie. Strefa jest otwarta do dyspozycji każdego z nich według potrzeb. Nie zapomnieliśmy też o tych co realizują nasze wizualizacje. Zorganizowaliśmy szkolenie dla wykonawców - płytkarzy, którzy specjalizują się w kładzeniu płytek wielkoformatowych.

Najciekawsze realizacje: współpracujemy z licznymi deweloperami w regionie, którzy realizują nowe ważne dla miasta inwestycje - budują galerie handlowe, nowe osiedla oraz remontują zabytkowe kamienice w centrum Leszna. Obsługujemy również firmy, które działają z sferze inwestycji gminnych i powiatowych - to głównie remonty szkół, przedszkoli, szpitali, przychodni itp. Oczywiście kontynuujemy również od wielu lat współpracę z branżą hotelową i gastronomiczną w naszym regionie. Jeśli odwiedzą Państwo piękny leszczyński Rynek to na pewno w kawiarni lub restauracji będą Państwo chodzić po podłodze z Cermaxu ;) a w hotelowym pokoju zobaczą Państwo łazienkę przez nas zaprojektowaną.

Akcje i konkursy dla klientów: każdego miesiąca organizujemy dla klientów różnego rodzaju akcje promujące nasz salon i ofertę. Starannie dobieramy producentów, z którymi współpracujemy tak żeby jakość i cena szły zawsze w parze, a klient miał zapewniony serwis i opiekę posprzedażową. To właśnie z naszymi Producentami wspólnie organizujemy promocje cenowe i tworzymy piękne ekspozycje dla klientów. Sezonowo organizujemy również wyprzedaże ekspozycji, z których klienci chętnie korzystają, kupując wymarzony produkt w cenie -50% A poza tym każdego dnia jesteśmy otwarci i gotowi na różne akcje i negocjacje ;)

Współpraca z architektami: Projektanci odwiedzają nas ze swoimi klientami bardzo chętnie. Wiedzą, że zawsze są mile widziani. Poza tym korzystają z naszej ekspozycji, która ułatwia im pracę z klientem ponieważ wiele rzeczy mogą omówić i wytłumaczyć inwestorowi na przykładzie naszych gotowych pomysłów na łazienkę. Większość ludzi, którzy nie zajmują się zawodowo projektowaniem wnętrz, musi zobaczyć coś na żywo żeby zrozumieć koncepcję architekta i się do niej przekonać. I właśnie w tym służymy pomocą projektantom!!!

Liczba zmian ekspozycji: w zeszłym roku robiliśmy dwa duże remonty w salonie, w sumie wymieniliśmy około 15 boksów łazienkowych. Stworzyliśmy nowe strefy producentów wanien i ceramiki. Powstała też wydzielona część, w której pokazujemy szeroką ofertę baterii, akcesoriów oraz kabin. Ekspozycja zmienia się u nas na bieżąco, praktycznie nie ma miesiąca żeby coś się nie działo;) cały czas pojawia się coś nowego na rynku płytek i łazienek, a my staramy się zawsze być na czasie.. i chyba nam się to udaje - bo tak twierdzą nasi klienci, za co serdecznie dziękujemy!

Cermax Leszno
ul. Poznańska 6, 64-115 Leszno/Wilkowice
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

 • Świetna obsługa , profesjonalne doradztwo, szeroki wybór płytek i wyposażenia łazienki. Polecam wszystkim którzy chcą znaleźć najnowszy design :-)
  • Ania, 2020-03-14 20:41:06
 • Zawsze na TOPIE. Najnowsze kolekcje i SUPER OBSŁUGA :)!!!!!!!!
  • Ewa, 2020-03-09 16:04:26
 • Super salon profesjonalna obsługa nowoczesne i najnowsze trendy polecam wszystkim swoim znajomym.
  • Elżbieta , 2020-03-08 23:45:35