×

Szukaj w serwisie

BLU salon łazienek, Bydgoszcz

 • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
 • 07 lut 2018 12:14
BLU salon łazienek, Bydgoszcz
BLU salon łazienek, Bydgoszcz
BLU salon łazienek, Bydgoszcz
BLU salon łazienek, Bydgoszcz
BLU salon łazienek, Bydgoszcz
BLU salon łazienek, Bydgoszcz
BLU salon łazienek, Bydgoszcz

BLU Salon Łazienek
ul. Jagiellońska 94
Bydgoszcz 85-027

Rok założenia: 2011

Powierzchnia: 1200m2

Liczba ekspozycyjnych boxów: 62

Liczba pracowników: 6

Zakres: największa w Polsce, licząca blisko 50 punktów sprzedażowych sieć salony łazienek BLU ma do zaoferowania wszystko, czego potrzebuje nowoczesna łazienka, by cieszyć oko i zaskakiwać funkcjonalnymi rozwiązaniami, które są gwarancją wygody i satysfakcji klienta. Oferujemy szeroki wachlarz produktów, obejmujący płytki ceramiczne, armaturę, ceramikę sanitarną, meble i akcesoria łazienkowe, chemię budowlaną oraz środki do pielęgnacji wnętrza. Prezentujemy najciekawsze propozycje i stale aktualizowaną ofertę niemal 70 marek z kraju i zagranicy – w tym renomowanej marki własnej – Azario. Nad realizacją zamówień czuwa zespół ekspertów, który od kilkunastu lat projektuje wnętrza na miarę indywidualnych potrzeb i preferencji, wpasowując się w najbardziej wyśrubowane oczekiwania klientów. Mamy doświadczenie we wszechstronnej obsłudze zleceniodawców i dialogu nakierowanym na efekt, który przechodzi najśmielsze oczekiwania - praktyka czyni mistrza, dlatego w "BLU" wiemy jak to się robi. Niezawodni architekci i dekoratorzy przekują każdy autorski pomysł w doskonale wykończone wnętrze, umiejętnie dopasowując ulubiony styl do możliwości, jakie dają rozkład i wielkość pomieszczenia. Nie lubimy tracić czasu i wystawiać cierpliwości klientów na próbę, dlatego nasza firma dysponuje własnym magazynem, mieszczącym się u styku głównych szlaków komunikacyjnych - nowoczesne i przestronne Centrum Logistyczne LOGIQ umożliwia szybką i sprawną realizację zamówień. Powierzając swoją łazienkę w ręce naszych specjalistów, wybierają Państwo optymalne rozwiązania, cenione marki, wysokiej jakości produkty, konkurencyjne ceny i obsługę najwyższej próby na każdym etapie realizacji zadania, aż do osiągnięcia wymarzonego efektu. Pomagamy urzeczywistniać najbardziej śmiałe łazienkowe koncepcje i proponujemy aranżacje w najlepszym stylu - w unikalnym stylu każdego klienta.

Usługi: Dzięki wdrożeniu kompleksowego pakietu usług, nasi klienci na każdym etapie realizacji projektu mogą liczyć na fachową pomoc i opiekę wykwalifikowanych pracowników - architektów, projektantów, monterów, sprzedawców posiadających dogłębną wiedzę o produktach i ich specyfice, a także specjalistów ds. obsługi telefonicznej i internetowej. Naszym priorytetem jest ułatwić i umilić Państwu zakup oraz dołożyć wszelkich starań, by remont nie był postrzegany w kategoriach przykrej konieczności, lecz stanowił ciekawe i inspirujące doświadczenie oraz owocną, bezproblemową realizację wymarzonych koncepcji. Stawiamy na współpracę, a jej podstawą jest rzetelna i wyczerpująca informacja, która rozwieje wątpliwości i ułatwi Państwu wybór. W tym celu oferujemy komputerową wizualizację łazienki, zaś w wybranych salonach także indywidualne konsultacje z doświadczonymi architektami wnętrz.
Udane zakupy potrafią osłodzić dzień, ale ich dźwiganie nie zawsze bywa słodkim ciężarem... Dzięki opcji dostawy każde zamówienie zostanie bezpiecznie i wygodnie przewiezione do Państwa domów. Ponieważ doceniamy wszelkie przejawy kreatywności oraz niebagatelną wiedzę naszych klientów, umożliwiamy realizację zamówień specjalnych, a w niektórych salonach także projektowanie płytek na bazie nadruku wybranego zdjęcia czy fototapety. Zawsze mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w razie nieprzewidzianych wypadków, zaś w większych salonach uruchomiono całodobowe linie telefoniczne - nasi konsultanci służą zdalną poradą niezależnie od pory dnia. Jak powszechnie wiadomo, marzenia nie znoszą ograniczeń, nie tylko czasowych, ale i tych najbardziej przyziemnych - finansowych, dlatego w kilkunastu salonach mogą Państwo rozplanować wydatki w systemie ratalnym. Bogaty pakiet usług zamyka sprawnie działający serwis gwarancyjny i reklamacyjny oraz pula kuponów promocyjnych, oferowana przy wyborze wybranych produktów czołowych marek, znajdujących się w ofercie naszej sieci.
Jeśli szukają Państwo najprostszej drogi do spełnienia marzeń o nowoczesnej, funkcjonalnej łazience - wystarczy znaleźć drogę do najbliższego salonu łazienek BLU. Zapraszamy.
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

 • TOTALNE ZERO !! Totalna porażka! Absolutny brak profesjonalizmu, „olewactwo” klienta. To, że bardzo drogo - to najmniejszy problem.
  Przed połową maja zamówiłam gres. Pani przyjmująca zamówienie, w mojej obecności sprawdziła distępność, okazało się, że w fabryce/produkcji jeszcze jest taka możliwość. Oczywiście zapłatę musiałam natychmiast uiścić. Płytki miały być na koniec maja. Czekałam do 05.06.2019 - ja zadzwoniłam, o 11.00, bo oczywiście z salonu nikt sięnie pofatygował. Gdybym sama nie zadzwoniła, najprawdopodobniej czekałabym do dziś dnia (!), miała oddzwonić za 5 minut. 5 minut trwało do 17.55 - kiedy to ponownie ja zadzwoniłam , bo ponownie bym się nie doczekała telefonu. Pani już ze mną nie rozmawiała - odebrał Pan, który poprosił o dzień czasu na zorientowanie się w sytuacji.
  „Dzień” trwał do 11.06.2019 :( - kiedy ro poinformowano mnie, że :
  - Pani już nie pracuje,
  - moich płytek nie ma i nie będzie
  - pomysłu, kto zapłaci za ekipę remontową, którą wynajęłam, mój stracony czas - brak!
  - jakikolwiek pomysł na zadośćuczynienie - nie ma!
  Ogólnie ton : „o co chodzi ? „

  Pan poinformował mnie, że nie muszę przyjeżdżać po zwrot gotówki, która zostanie automatycznie zwrócona na kartę. Po dwóch kolejnych dniach i braku zwrotu - kolejny raz DZWONIĘ JA, że jednak muszę przyjechać, albo składać reklamację, by jak przypuszczam mieć kolejne 1,5 miesiąca w czterech literach.
  NIE POLECAM !!! !!!!!!
  • Monika, 2019-06-13 14:58:19