×

Szukaj w serwisie

Bellamica Piekary Śląskie

  • 23 lut 2020 10:41
Bellamica Piekary Śląskie
Bellamica Piekary Śląskie
Bellamica Piekary Śląskie
Bellamica Piekary Śląskie
Bellamica Piekary Śląskie
Bellamica Piekary Śląskie

Salon bierze udział w konkursie Salon Roku 2020, organizowanym przez magazyn Łazienka i portal Ryneklazienek.pl.

Rok założenia: 2018
Powierzchnia: 2000 m2
Liczba ekspozycyjnych boxów: 50
Liczba pracowników: 16
Zakres: Salon Bellamica to miejsce, w którym piękno staje się codziennością. O wyjątkowości naszego salonu świadczy kompleksowe podejście do klienta, jego obsługi, którą rozumiemy jako wsłuchiwanie się w jego głos, pragnienia oraz realizację projektów, które cieszą oko oraz służą mu każdego dnia. Wciąż inwestujemy w rozwój naszego zespołu poprzez udział w szkoleniach branżowych, szkoleniach producentów, wizyty w fabrykach oraz udział w międzynarodowych targach.

Przestrzeń w naszym salonie zaprojektowana jest tak, aby klient mógł zobaczyć, dotknąć oraz przekonać się na własnej skórze. Działające urządzenia na ekspozycjach pozwalają sprawdzić proponowane rozwiązania, a zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach łazienki pokazują potencjał oraz inspirują naszych klientów. Bogata oferta, wyselekcjonowane i dobrane z wielką uwagą marki i produkty wyposażenia, głównie łazienek (płytki, ceramika łazienkowa, baterie, lustra, meble łazienkowe), ale również kuchni (nowoczesne spr zęty gospodarstwa domowego, meble), salonów (sofy, fotele, tapety, oświetlenie) i w ogóle przestrzeni mieszkalnej pozwala w jednym miejscu kompleksowo zaspokoić aktualne zapotrzebowanie odwiedzających.

Salon Bellamica powstał z myślą o klientach ceniących design oraz jakość. Odbiorcy naszych usług cenią sobie zaprojektowaną przez nas przestrzeń ponad 2000 metrów kwadratowych, ponieważ spełnia i odpowiada na ich potrzeby. Ścisła współpraca z producentami, możliwość zamówienia towaru na życzenie klienta bezpośrednio z fabryki, kompetencje załogi sprzedawców, włoska muzyka w głośnikach, zapach świeżo mielonej kawy, którą częstujemy naszych klientów, dni otwarte, spotkania z architektami, z którymi klienci mogą omówić swoje projekty w specjalnie stworzonej dla nich przestrzeni, naszej Cafe Bellamica, dostępność konsultantów oraz idealnie skomponowana i uzupełniająca się oferta produktowa czyni nasz salon wyjątkowym miejscem.

Usługi: naszą główną usługą jest kompleksowa obsługa klienta. W skład naszego zespołu doradczego wchodzą pracownicy techniczni oraz projektanci wnętrz. Dzięki temu odwiedzający salon klient otrzyma komplet informacji nie tylko na temat produktów dostępnych na ekspozycjach, ale również wsparcie w rozwiązaniu wyzwań montażowych. W salonie Bellamica dostępna jest również usługa wykonywania wizualizacji projektowanych pomieszczeń, dzięki czemu klient może zobaczyć swoją łazienkę na ekranie komputera, wprowadzić ewentualne zmiany, sprawdzić kilka możliwości ustawień, zanim przystąpi do rzeczywistego wprowadzania zmian. Towar niedostępny u nas na miejscu zawsze mamy możliwość zamówić na życzenie klienta. Dzięki kontaktom z producentami oraz fabrykami możemy sprowadzić towar bezpośrednio od nich. Naszym klientom oferujemy również usługi transportowe.

Wydarzenia zorganizowane: W ramach działalności salonu Bellamica cyklicznie organizujemy lunche dla architektów i projektantów wnętrz. Regularnie organizujemy spotkania – szkolenia, podczas których zaproszeni goście mogą poznawać nowe kolekcje, trendy oraz kierunki rozwoju marek z branży łazienkowej oraz wymieniać swoje poglądy i opinie na wspólne dla tej grupy zagadnienia. Architektów oraz projektantów współpracujących z nami najdłużej zaprosiliśmy na dwudniowe szkolenie do hotelu w Kocierzu. Poza edukacją, wyjazd był doskonałą okazją do spędzenia czasu razem i wielu ciekawych, branżowych rozmów. Byliśmy w Portugalii oraz w Japonii. Wyjazdy były nagrodami w konkursach ogłoszonych w roku 2019. W naszym salonie odbyły się równi eż dni otwarte marki Diesel & Iris Ceramica. Ogłosiliśmy również kolejne edycje konkursów: wiosną 2020 roku planujemy ponownie odwiedzić Portugalię oraz zasmakować American Dream podczas podróży do Miast Aniołów i Las Vegas lub poczuć na własnej skórze prawdziwą egzotykę Hawany!

Współpraca z architektami: Głównym obszarem naszych działań pozasprzedażowych jest dzielenie się wiedzą oraz promowanie dobrego designu w Polsce. Regularnie prowadzimy szkolenia dla architektów oraz projektantów wnętrz. Nasza Akademia Bellamica to cykliczne spotkania z reprezentantami współpracujących z nami marek, z Polski oraz Włoch, Niemiec czy Portugalii. Szkolenia są każdorazowo doskonałą okazją do zdobycia wiedzy, podzielenia się doświadczeniem oraz wymiany poglądów, ale pomagają równie budować społeczność architektów, którzy chętnie wchodzą ze sobą w rozmowy przy kawie oraz pysznym lunchu, który w naszej salonowej kuchni przygotowują zaproszeni przez nas kucharze.

Poza szkoleniami odbywającymi się w naszym salonie w Piekarach Śląskich, organizujemy szkolenia wyjazdowe. W tym roku, by tradycji stało się zadość, dwa dni spędziliśmy w Kocierzu na intensywnych spotkaniach z markami z branży wyposażenia łazienek i nie tylko. Odwiedziliśmy również Portugalię. Wyjazdy konkursowe są zawsze połączeniem dobrego z lepszym. Zwiedzamy, podziwiamy i czerpiemy inspirację z architektury, kultury i designu oraz odwiedzamy zaprzyjaźnione fabryki.

W 2019 roku po raz kolejny ogłosiliśmy wyniki corocznego konkursu dla projektantów i architektów wnętrz. Nagrodą za najlepsze projekty realizowane we współpracy z salonem Bellamica był wyjazd do Japonii, do Tokyo. Piękno industrialnej dżungli i dziedzictwo tajemniczej i egzotycznej tradycji podziwiało z nami 20 szczęśliwców. Nasze działania edukacyjne realizujemy również poprzez regularne prowadzenie bloga, na którym dzielimy się nowinkami ze świata designu, które przywozimy ze sobą z międzynarodowych targów, w których zawsze chętnie bierzemy udział. Nasz Facebook oraz Instagram, na którym prezentujemy salonowe nowości oraz realizacje są źródłem inspiracji dla naszych klientów.

Liczba zmian ekspozycji: 2019 był rokiem wielu pięknych zmian. Nasze ekspozycje zostały wzbogacone nowymi kolekcjami wielu marek branży łazienkowej, ale nie tylko. Sporą część salonowej przestrzeni zajmują tzw. szafy z płytkami. W 2019 roku dołączyły do nas nowości od Iris with Diesel oraz wielkoformatowe nowości z targów w Bolonii od FMG. Duża popularnością cieszy się również ekspozycja tapet od włoskiej firmy, Inkiostro Bianco. Piękne projekty tapet, mnogość aplikacji, grafik i kolorów, które poprzez zastosowanie najbardziej zaawansowanych technologii, nadają się również do wyposażenia łazienek. Alternatywa dla płytek, która wprowadza magię do wnętrza.

W zakresie wyposażenia łazienek – a konkretnie mebli łazienkowych, pojawiły się u nas nowości od marki Duravit. Kolekcja L- CUBE i jej absolutny hit, szafka na stałe zmontowana z umywalką c-bonded cieszy się ogromną popularnością. W 2019 roku uzupełniliśmy również kolekcję baterii umywalkowych i wannowych wolnostojących. Na ekspozycji Bellamica pojawiła się perełka marki Axor – Edge, bateria z diamentowym szlifem. W myśl zasady, iż detale mają znaczenie, ważnym elementem naszych salonowych ekspozycji są dodatki łazienkowe. W tym roku dotarły do nas nowości - inspirowane włoską architekturą dodatki mocowane bez wiercenia od włoskiego producenta KOH-I-NOOR.

Poza wyposażeniem łazienek powiększyliśmy asortyment salonu o produkty wyposażenia wnętrz. Wprowadziliśmy nowego dostawcę sof oraz foteli, markę Polipol. Spora ekspozycja zwraca uwagę odwiedzających nas klientów. Na koniec, najważniejsze! Światło, a konkretniej oświetlenie, które pełni bardzo ważną w każdym wnętrzu, a pięknie oprawione staje się nietuzinkowym dodatkiem i nierzadko uzupełnieniem projektu. Z radością, w 2019 wprowadziliśmy do stałej oferty nowych dostawców designerskich lamp - Milan, Marset, Hind Rabii oraz MM Lampadari, które idealnie uzupełniają wnętrza naszego salonu.

Salon Bellamica
ul. Podmiejska 43
41-940 Piekary Śląskie
Rekomendowane dla Ciebie