×

Szukaj w serwisie

Atlas / Roca

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 23 lut 2017 15:47
Atlas / Roca
Atlas / Roca
Atlas / Roca
Atlas / Roca
Atlas / Roca
Atlas / Roca
Atlas / Roca
Atlas / Roca
Atlas / Roca
Atlas / Roca

Kolekcja jednouchwytowych baterii łazienkowych Atlas
Producent: Roca Polska Sp. z o.o.

Atlas to najnowsza kolekcja jednouchwytowych baterii łazienkowych z wygodnymi ergonomicznymi uchwytami, która wyróżnia się elegancją i wszechstronnością. Łączy w sobie komfort użytkowania z niezwykłą estetyką. Konstrukcja baterii daje efekt smukłych, czystych linii, a proporcje pomiędzy korpusem i uchwytem są doskonale precyzyjne. Dzięki temu będą pasować do ceramiki o każdym kształcie: geometrycznym, prostokątnym, organicznym, asymetrycznym.

Baterie Atlas wspaniale ozdobią każde minimalistyczne i nowoczesne wnętrze, niezależnie od tego, czy będzie to niewielka łazienka, czy przestronny salon kąpielowy. Ich niezwykły design pozwala na swobodę aranżacyjną.

Warto podkreślić, że baterie umywalkowe Atlas dostępne są aż w trzech rozmiarach (standardowa, medium i wysoka), co zwiększa możliwość doboru rodzaju umywalki, jej kształtu czy wysokości.

W kolekcji znajduje się również kolumna prysznicowa z baterią jednouchwytową, która będzie doskonałym dopełnieniem strefy prysznicowej. Kolumna a także baterie wannowo-natryskowa i natryskowa z tej serii wyposażone są w estetyczną i praktyczną półkę, dzięki czemu niezbędne kosmetyki będą zawsze w zasięgu ręki.

Baterie Atlas są urządzeniami ekologicznymi pozwalającymi na oszczędzanie wody i energii. W bateriach umywalkowych i bidetowych przepływ wody ograniczony jest do 5 litrów na minutę, a technologia Cold Start, nie pozwala na włączenie od razu gorącego strumienia - najpierw otwieramy zimną, a żeby włączyć ciepłą wodę trzeba przesunąć uchwyt w poziomie. Uruchomienie od razu gorącej wody powoduje stratę nie tylko samego surowca, ale również energii potrzebnej do podgrzania. Jeśli do zimnej wody dodawana jest stopniowo ciepła – wówczas uzyskujemy podwójną oszczędność, a dodatkowo zapewniamy maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Dzięki systemowi Evershine powierzchnia baterii będzie odporna na plamy i zadrapania przez wiele lat.

Od kiedy na rynku: 2016
Cena produktu: Baterie umywalkowe od 470 do 1080 zł netto, Bateria bidetowa – 630 zł netto, Bateria wannowo-natryskowa ścienna – 750 zł netto, Bateria natryskowa ścienna – 650 zł netto, Bateria wannowo-natryskowa podtynkowa – 690 zł netto, Bateria wannowa lub natryskowa podtynkowa – 590 zł netto
Gwarancja produktu: 5 lat
Rekomendowane dla Ciebie