×

Szukaj w serwisie

7. Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej: program wydarzenia

  • 28 lut 2020 14:28
7. Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej: program wydarzenia
7. Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej: program wydarzenia

Już wkrótce nowa odsłona jedynego w Polsce wydarzenia o rynku łazienek i kuchni. Do zobaczenia 22 czerwca w Warszawie w Hotelu Sheraton.

Trend Watch – Kuchnia i Łazienka
7. Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej 2020
22 czerwca 2020 r., Warszawa, Hotel Sheraton

 

Zapraszamy na nową odsłonę jedynego w Polsce wydarzenia o rynku łazienek i kuchni. Biznes łazienkowy i kuchenny, trendy, nowości, zmiany, premiery, gorące dyskusje i prezentacje – tylko tu, w jednym miejscu spotykają się producenci i dystrybutorzy wyposażenia łazienek i kuchni, właściciele salonów sprzedaży, eksperci, architekci i designerzy. Chcemy rozmawiać o tym, jak zmienia się rynek, co wpływa na koniunkturę, jak kreować ofertę i wyróżnić się na tle konkurencji, jak skutecznie sprzedawać w erze multichannel oraz jakie trendy odmienią oblicze łazienek i kuchni.

9.00 Rejestracja uczestników

9.30-11.30
Sesja inauguracyjna: #TrendWatch. Te trendy zmieniają rynek łazienek i kuchni

Użytkownik, ekonomia, technologia - które trendy będą rządzić branżą łazienkową i kuchenną? Jak zmienia się rynkowa koniunktura - kto zyska, kto straci? Kim jest klient i czego oczekuje? Gdzie są największe szanse, a co jest wyzwaniem? Duża skala czy powrót do rzemiosła - jak tworzyć ofertę w dobie zrównoważonego rozwoju i ile to kosztuje? O tym będziemy rozmawiać. Zapraszamy na 10 inspirujących wystąpień rynkowych graczy, ekspertów i projektantów:

1. Technologia
2. Ekologia
3. Internet Rzeczy
4. X,Y,Z...
5. Design
6. Aging Society
7. Wellbeing i wellness
8. Rzemiosło
9. Automatyzacja
10. Globalizacja
Summing up – 15-minutowe podsumowanie prezentacji w dyskusji

11.30-12.00 Przerwa kawowa

12.00-13.00
Ile żyją łazienki i kuchnie? (sesja dyskusyjna)
Jak często remontujemy łazienkę? Co ile lat zmieniamy wyposażenie kuchni? Produkty na chwilę czy na lata – co oferują producenci? Czy klient chce płacić za długowieczność rzeczy? Wysoka jakość i ponadczasowy design – czy producenci i projektanci szukają recepty na długie życie produktu?

13.00-13.15 Przerwa kawowa

13.15-14.15
Future of retail (sesja dyskusyjna)
5G, wirtualna rzeczywistość, internet rzeczy - technologie, które zdefiniują handel przyszłości. Czy internet jest idealnym miejscem do prezentacji i sprzedaży wyposażenia łazienek i kuchni – algorytm na sukces. Jak połączyć online z offline i budować user experience w procesie zakupowym.

14.15-14.45 Lunch

14.45-16.00
#TrendWatch (prezentacje)
Zainspiruj się! Najlepsze showroomy z wyposażeniem łazienek i kuchni
Zainspiruj się! Najlepsze e-salony z wyposażeniem łazienek i kuchni
To będzie modne! Na te premiery czeka rynek!

16.15
Gala wręczenia nagród w konkursach Łazienka-Wybór Roku 2020, Łazienka-Salon Roku 2020, Kuchnia-Wybór Roku 2020 i Kuchnia-Studio Roku 2020.

 
Rekomendowane dla Ciebie