REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zmiany w zarządzie Refleks odpowiedzią na nowe wyzwania

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 02 paź 2018 11:18
Zmiany w zarządzie Refleks odpowiedzią na nowe wyzwania
a stanowisko Prezesa Zarządu BR Konsorcjum Sp. z o.o. Refleks Sp.k powołany został Adam Rożko, zastępując na tym stanowisku Pana Adama Ptasińskiego

Z dniem 2 października br. nastąpiły zmiany w składzie Zarządu Spółek Grupy Refleks. Na stanowisko Prezesa Zarządu BR Konsorcjum Sp. z o.o. Refleks Sp.k powołany został Pan Adam Rożko, zastępując na tym stanowisku Pana Adama Ptasińskiego. Na stanowisko Prezesa Zarządu LogiQ Sp. z o.o. Sp.k. powołany został Pan Adam Ptasiński, zastępując na tym stanowisku Pana Adama Rożko.

Powyższe zmiany podyktowane są wyzwaniami, przed którymi stoją Spółki Grupy Refleks. Głównym zadaniem w najbliższym czasie jest optymalizacja kosztowa działalności głównej spółki handlowej i logistyki. W odniesieniu do wszystkich spółek i całej organizacji, wielkim wyzwaniem na najbliższe lata będzie konieczność przejścia transformacji cyfrowej.

W odniesieniu do roli Adama Ptasińskiego i przyszłych wyzwań w spółce Refleks. Zajmie stanowisko dyrektora Działu IT i Wdrożeń, a jego głównym zadaniem będzie przeprowadzenie Spółki przez zmiany w obszarze informatyki i nowych systemów, które mają odpowiedzieć na wyzwania przyszłości.

Czytaj take: Podsumowujemy targi Cersaie 2018

Będzie to miało duże znaczenie i powiązanie z działalnością Spółki LogiQ w obszarze rozwoju logistyki, a także przyszłego planowanego rozwoju organizacji i synergii sprzedaży kanałów online i offline. W związku z tym rozpoczął on prace nas nowym projektem pod nazwą Synage.

Tym samym skład Zarządu i reprezentacji Spółki przedstawia się następująco:

Adam Rożko – Prezes Zarządu

Małgorzata Zaniewska – Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy

Wioletta Kulesza-Jurszewicz – Prokurent, Główna Księgowa

Alina Sosnowska – Prokurent, Dyrektor Zarządzający BLU

Artur Kruczek – Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający RedTerm

Cezary Piekarski – Prokurent, Dyrektor Operacyjny RedTerm

Sam zakres organizacyjny i podział kompetencji w składzie Zarządu i Dyrekcji, oprócz zmiany na stanowisku Prezesa Zarządu nie zmienia się.

Na stanowisko Prezesa Zarządu LogiQ Sp. z o.o. Sp.k. powołany został Pan Adam Ptasiński, zastępując na tym stanowisku Pana Adama Rożko.

Tym samym skład Zarządu i reprezentacji spółki przedstawia się następująco:

Adam Ptasiński – Prezes Zarządu

Małgorzata Zaniewska – Prokurent
Rekomendowane dla Ciebie