REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zehnder z nowoczesną siedzibą

  • Autor: redakcja ryneklazienek.pl
  • 22 sie 2019 13:07
Zehnder z nowoczesną siedzibą
Nowy adres to ul. Irysowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie, biurowiec Bielany Business Point. Jest to wysokiej klasy obiekt biurowy, spełniający wymogi kategorii A. Fot. Zehnder Polska

Od 1 września br. Zehnder Polska zmienia siedzibę na nowoczesny biurowiec, który umożliwi spotkania z klientami w komfortowych warunkach. Jest to także wyraz dalszego wzrostu marki Zehnder w Polsce, z którym wiąże się zapotrzebowanie na większą powierzchnię biurową, wygodną dla pracowników firmy.

Nowy adres to ul. Irysowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie, biurowiec Bielany Business Point. Jest to wysokiej klasy obiekt biurowy, spełniający wymogi kategorii A. Dogodna lokalizacja zapewni łatwe i szybkie połączenie z centrum Wrocławia, a także z innymi miastami Polski i Europy.

Czytaj także: Poznaj najnowsze trendy na wrześniowym SDR w Bydgoszczy

Klienci i partnerzy biznesowi z pewnością docenią dogodne położenie i komfort nowych przestrzeni biurowych Zehndera. Również dla ich wygody dotychczasowe numery telefonów i adresy e-mail pozostaną bez zmian. NIP i REGON firmy także się nie zmieniają. Natomiast adres nowej siedziby trzeba będzie uwzględnić przy fakturowaniu, zamówieniach, umowach i innych działaniach formalnych.
Rekomendowane dla Ciebie