REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Trzydziestolecie Tubądzina

  • Autor: Magazyn Łazienka
  • 14 lis 2013 13:24
Trzydziestolecie Tubądzina

Grupa Tubądzin 15 listopada obchodzi 30. rocznicę powstania.

Grupa Tubądzin 15 listopada obchodzi 30. rocznicę powstania. Z tej okazji firma organizuje galę w gmachu Akademii Sztuk Pięknych im. Adama Strzemińskiego w Łodzi.

Przedsiębiorstwo założone zostało w listopadzie 1983 roku przez dwóch młodych biznesmenów – A. Wodzyńskiego i Z. Kaźmierskiego. W ciągu niewiele ponad dekady stało się jednym z najważniejszych producentów płytek ceramicznych w kraju. Kolejne lata stały pod znakiem uruchomienie fabryki w Ozorkowie, nagród branżowych i dywersyfikacji marek. W roku 2008 powstała Tubądzin Management Group, a firma nawiązała współpracę z Maciejem Zieniem.

- Nasze 30-lecie to okazja do złożenia podziękowań wszystkim, którzy wierzyli w nasz sukces i byli jego częścią przez te trzy pełne wyzwań dekady. Mam tu na myśli zarówno pracowników, partnerów handlowych, jak i klientów, którzy uwierzyli, że możemy być dumni z polskiego designu – mówi Andrzej Wodzyński, prezes i współzałożyciel Tubądzin.

Uroczystość odbędzie się 15 listopada w gmachu Akademii Sztuk Pięknych im Władysława Strzemińskiego w Łodzi przy ulicy Wojska Polskiego 121 (wjazd od ul. Pankiewicza) o godzinie 18.30.
Rekomendowane dla Ciebie