REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

fot. Shutterstock

Polskie Zrzeszenie Płytkarzy (PZP) zainicjowało cykl spotkań konferencyjnych dla firm wykonawczych. Najbliższe spotkania odbędą się 24 stycznia w Warszawie i 31 stycznia w Lublinie.

Celem konferencji Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy dla firm wykonawczych jest wymiana poglądów i doświadczeń, identyfikacja problemów oraz zwiększeniu świadomości w zakresie m.in. marketingu, standardów wykonawczych, odbioru robót glazurniczych. Słuchacze będą mieli również okazję do zapoznania się z prezentacjami, pokazami firm partnerskich.

Spotkanie 24 stycznia 2015 r. odbędzie się w Mazowieckiej Izbie Rzemieślniczej przy ul. Smoczej 27.

Na spotkanie 31 stycznia 2015 r. organizatorzy zapraszają wykonawców do Sali Cechu Rzemieślników przy ul. Rynek 2 w Lublinie.

W programie każdego ze spotkań m.in. wykład Magdaleny Orczykowskiej z PZP pt. "Standardy prac glazurniczych, zbiór wybranych zagadnień i wymagań", wykład "Marketing glazurnika" Michała Jodko z WIM oraz "Odbiory robót glazurniczych – zagadnienia wybrane", który poprowadzi Maciej Rokiel z firmy Atlas.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc dodatkowe osoby zostaną wpisane na listę rezerwową.

Zgłoszenia na konferencję przyjmuje Izabela Nowacka tel. 606 876 576
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Dzień dobry,
    zapraszam Państwa na darmowe szkolenia do Warszawy do firmy Viega Sp. z o.o. jesteśmy producentem złączek do instalacji sanitarnych ale i producentem stelaży podtynkowych, odwodnieni liniowych ,syfonów. Wpusty podłogowe bogaty zasób produktów i rozwiązań dla osób niepełnosprawnych . Przez cały rok prowadzimy cykliczne szkolenia dla osób chętnych bezpłatnie, dla osób z poza Warszawy oferujemy nocleg w hotelu, kolację w najlepszych restauracjach w Warszawie i śniadanie bezpłatnie . Mamy specjalną salę do szkoleń z wystawami i produktami naszej firmy .
    Na dzień dzisiejszy prowadzimy szkolenia dla grup maksymalnie do 8 osób. Serdecznie zapraszam mój tel 790200298 lub 223319108 e-mail
    • Emilia Tarka, 2022-03-04 11:32:48