REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Robert Kamiński w zarządzie Hansgrohe

  • Autor: Magazyn Łazienka
  • 01 kwi 2013 13:29
Robert Kamiński w zarządzie Hansgrohe

Dotychczasowy dyrektor sprzedaży i marketingu lokalnego oddziału firmy będzie jednym z członków zarządu firmy w Polsce.

Z dniem 1 kwietnia 2013 roku decyzją rady nadzorczej Hansgrohe SE, Robert Kamiński został powołany na stanowisko Członka Zarządu Hansgrohe Sp. z o.o. Aktualnie w skład Zarządu Hansgrohe Sp. z o.o. wchodzą: Frank Sommnitz – Członek Zarządu/Dyrektor Finansowo-Administracyjny oraz Robert Kamiński – Członek Zarządu/Dyrektor Sprzedaży i Marketingu.

Robert Kamiński od 15 listopada 2011 roku pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Hansgrohe Polska, odpowiadając za funkcjonowanie struktur handlowych, marketingowych i serwisowych w firmie. Jest osobą o bogatym doświadczeniu zawodowym. Pracował w firmach o europejskiej i azjatyckiej kulturze organizacyjnej - zajmował stanowiska dyrektora handlowego, dyrektora marketingu oraz prezesa zarządu w firmach takich jak Philips, Sony, Aiwa czy Haier.

Robert Kamiński urodził się w 1967 roku w Warszawie. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej, na Wydziale Elektroniki. Prywatnie lubi podróżować i ceni analogowy wymiar życia (jest kolekcjonerem gramofonów i płyt analogowych, magnetofonów, zegarków mechanicznych, fotografuje analogowymi aparatami).
Rekomendowane dla Ciebie