REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Producent armatury wycofuje się z Chin

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 01 wrz 2013 15:24
Producent armatury wycofuje się z Chin

Od 2 września część produkcji firmy Ferro została przeniesiona do Czech. W sprzedaży dostępne będą od teraz rozdzielacze mosiężne wyprodukowane w fabryce w Znojmo.

Stworzenie nowej linii produkcyjnej, unowocześnienie procesu produkcji i montażu oraz cyklu kontroli jakości pozwoliły firmie na polepszenie i zwiększenie zdolności  produkcyjnych wyrobór z tej grupy asortymentu.

W porównaniu z poprzednimi modelami rozdzielaczy urządzenia produkowane w Znojmo zaopatrzono w odpowietrzniki automatyczne higroskopijne z możliwością odpowietrzania ręcznego, a także w nowe przepływomierze (polepszają precyzję regulacji) i zawory spustowe (dzięki obrotowemu korpusowi dają większą wygodę użytkowania).

Rozdzielacze powstające w czeskiej fabryce produkowane są z certyfikowanego mosiądzu CW617N. Produkty uzyskały nowe opakowania z oznaczeniem wskazującym na miejsce produkcji oraz uniwersalne etykiety. Zachowane zostały wszystkie dotychczasowe kody produktów znajdujące się w katalogu Ferro.

Przeniesienie produkcji rozdzielaczy do fabryki w Znojmo stwarza firmie możliwość szybszych reakcji na zmianę popytu, udoskonalenia działań logistycznych i kontroli jakości produktów oraz zwiększenia dostępności urządzeń.
Rekomendowane dla Ciebie