REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tubądzin Design Days w poznańskim salonie Cermag (3.06.2013 rok) / fot. Tubądzin

Warsztaty dla architektów, kulinarne atrakcje, konkurs i spotkanie z Maciejem Zieniem zorganizowała Grupa Tubądzin. Firma zaprezentowała podczas eventu nowe kolekcje zaprojektowane przez znanego projektanta mody.

3 czerwca w poznańskim salonie Cermag zakończyła się pierwsza impreza z cyklu Tubądzin Design Days.

Tubądzin Design Days to cykl imprez skierowanych do wybranych architektów z pięciu miast: Poznania, Wrocławia, Gliwic, Krakowa i Warszawy. Zorganizowane w swobodnej konwencji spotkania łączą w sobie elementy warsztatu, rywalizacji, wspólnego ucztowania i kuluarowych rozmów w kawiarnianym stylu.
W poznańskim Cermagu odbyła się pierwsza impreza, która zainaugurowała cały cykl. Spotkanie rozpoczął występ artystki Anny Sandowicz, która umilała gościom czas podczas całego wieczoru.

Uczestnicy mogli posłuchać pięciu historii opowiedzianych przez Tomasza Smusa, architekta marki Tubądzin, który zaprezentował inspiracje towarzyszące projektantom marki podczas tworzenia nowych koncepcji stylistycznych. Zaproszeni goście mieli także okazję poznać Macieja Zienia, który przybliżył, co było impulsem do powstania premierowych kolekcji Berlin i Monaco.

Podczas bardziej swobodnej części wieczoru goście posmakowali potraw Piotra Kucharskiego, zwycięzcy konkursu Dzień dobry TVN „Gotuj o wszystko”. Kucharski zaproponował potrawy, które składnikami, wyglądem i smakiem nawiązywały do miast z kolekcji Tubądzin kreacja Maciej Zień. Uczestnicy zakosztowali pysznego wina i mieli szansę obejrzeć, czym kuszą nowe kolekcje marki Tubądzin. Atmosferę podkręcał konkurs na projekt płytki, w którym do wygrania jest wyjazd na wrześniowe targi Cersaie do Bolonii lub możliwość wyprodukowania projektu w dużym formacie.

Spotkanie zakończyło się około północy – uczestnicy długo rozmawiali z gośćmi specjalnymi i stworzyli kilkadziesiąt prac, by stanąć w konkursowe szranki. Laureatów konkursu poznamy 30 czerwca, a tymczasem następne spotkanie dla architektów z cyklu Tubądzin Design Days już 7 czerwca we Wrocławiu.
Rekomendowane dla Ciebie