REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Poznaj uczestników 24. edycji targów Kitchen&Bath China 2019

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 05 kwi 2019 15:24
Poznaj uczestników 24. edycji targów Kitchen&Bath China 2019
Poznaj uczestników 24. edycji targów Kitchen&Bath 2019

Wysoki prestiż targów Kitchen&Bath China wśród firm z branży łazienkowej po raz 24 potwierdziło 100% obłożenie powierzchni wystawienniczej na kilka miesięcy przed wystawą. Ogromny popyt na obiekty wystawiennicze wynika w szczególności z faktu, że największe światowe marki wykupują dziesiątki, a nawet setki metrów kwadratowych na swoje stoiska. Niemieckie firmy tradycyjnie rezerwują dla siebie cały oddzielny pawilon.

Na tegorocznych targach Kitchen&Bath China, w dniach 27-30 maja br. będą obecne takie niemieckie firmy z branży łazienkowej i kuchennej, jak: Bette, BodeDynamic, CeramTec, Duravit, Flühs, Drehtechnik, Geberit, Hansa, Axor, Kaldewej, Induga, Neoperl, Kludi, SHL, ZeVa, Wiper, Viega i wiele, wiele innych. Zaplanowały one swój udział w K&B China w Szanghaju.

Większość niemieckich wystawców jest w tym roku prezentowana na wystawie w hali W1. Udział niemieckich i innych światowych marek z Europy wśród liderów nowoczesnej chińskiej produkcji w branży kuchennej i łazienkowej wskazuje na dużą konkurencję między nimi i pozwala im osobiście porównać ich jakość i ofertę cenową.

Aby zobaczyć na własne oczy zalety i cechy produktów oraz materiały oferowane przez światową branżę i czołowych projektantów musisz wykonać prostą czynność – zarejestrować się na stronie KBC 2019 i odwiedzić wystawę całkowicie bezpłatnie (organizator wyśle nawet oficjalne zaproszenie do wizy).

Czytaj także: Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej: tak było! Zobacz fotorelację!

 
Rekomendowane dla Ciebie