REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pora na Dobry Design! - konkurs magazynu Dobrze Mieszkaj

 • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
 • 01 wrz 2013 13:25
Pora na Dobry Design! - konkurs magazynu Dobrze Mieszkaj
Dobry Design

Wystartowała trzecia już edycja konkursu Dobry Design 2014 organizowanego przez magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj. Kolejny raz 100-osobowe jury złożone z architektów i projektantów zdecyduje, które z dostępnych na polskim rynku rozwiązań dedykowanych wnętrzom zasługują na tytuł Dobry Design.

Wystartowała trzecia już edycja konkursu Dobry Design 2014 organizowanego przez magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj. Kolejny raz 100-osobowe jury złożone z architektów i projektantów zdecyduje, które z dostępnych na polskim rynku rozwiązań dedykowanych wnętrzom zasługują na tytuł Dobry Design.
Cel, jaki przyświeca organizatorom, to wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, a poprzez promocję najlepszych na polskim rynku rozwiązań udowodnienie, że przestrzeń, która nas otacza, powinna być nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna.

Priorytetem organizatorów było stworzenie opiniotwórczej grupy jurorów – dlatego też kolejny raz do udziału w pracach zaproszonych zostało aż 100 architektów i projektantów wnętrz. To właśnie oni wybiorą najciekawsze produkty w następujących kategoriach konkursowych:

 • przestrzeń salonu
 • przestrzeń sypialni i garderoby
 • przestrzeń kuchni i jadalni
 • przestrzeń łazienki
 • przestrzeń pracy
 • przestrzeń dziecka
 • AGD
 • oświetleniepodłogi i ściany
 • okna
 • drzwi
 • kominki i biokominki

Wybrane przez jury produkty otrzymują tytuł i znak towarowy „Dobry Design 2014” oraz „Wyróżnienie Dobry Design 2014”. Ponadto w każdej edycji konkursu możliwość głosowania mają również internauci - użytkownicy serwisu Dobrzemieszkaj.pl - którzy mogą wytypować swoich faworytów. Produkt z największą ilością głosów otrzyma tytuł „Dobry Design – Nagroda Konsumenta”.

Redakcja magazynu Dobrze Mieszkaj serdecznie zaprasza do udziału w konkursie wszystkich producentów i dystrybutorów produktów wystroju i wyposażenia wnętrz. Odkryjmy wspólnie DOBRY DESIGN!

O magazynie Dobrze Mieszkaj:

Dwumiesięcznik Dobrze Mieszkaj to wyjątkowe czasopismo o urządzaniu i aranżacji wnętrz, skierowane do świadomych konsumentów, którzy poszukują wiedzy, jak funkcjonalnie, komfortowo i modnie urządzić swoje wnętrze. W każdym numerze magazynu znaleźć można wyselekcjonowane projekty najlepszych polskich pracowni projektowych, bogate w nowe i oryginalne rozwiązania aranżacyjne. Prezentacje projektowe wzbogacone o profesjonalne porady współpracujących z redakcją architektów, projektantów oraz stylistów.

Dobrze Mieszkaj to jednak nie tylko dobrze skrojony, profesjonalny tytuł wnętrzarski. To przedsięwzięcie integrujące na wspólnej płaszczyźnie wszystkie osoby zainteresowane kształtowaniem przestrzeni życiowej: inwestorów, architektów i producentów. Dzięki działalności Akademii Dobrze Mieszkaj – zainicjowanego przez magazyn projektu edukacyjnego – pomagamy naszym Czytelnikom zrealizować ich marzenia o idealnym domu, podpowiadamy, jak stworzyć wnętrze funkcjonalne i podążające za modą. Udowadniamy, że warto mieszkać w przyjaznej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb przestrzeni, a zgromadzeni wokół projektu profesjonaliści – architekci, projektanci i styliści – pomagają taką przestrzeń stworzyć. Najlepsze rozwiązania wnętrzarskie promujemy także za pośrednictwem Dobrzemieszkaj.pl, jednego z największych w Polsce serwisów poświęconych urządzaniu wnętrz, za pomocą mediów społecznościowych oraz redakcyjnego bloga.

Więcej informacji:

Justyna Łotowska

redaktor naczelna magazynu Dobrze Mieszkaj

kom. 609 791 770, e-mail: jlotowska@publikator.com.pl

Magdalena Wojtun

menadżer projektu Dobrze Mieszkaj

kom. 609 791 720, e-mail: mwojtun@publikator.com.pl

Biuro konkursu Dobry Design 2014

Magazyn Dobrze Mieszkaj

ul. Cieszyńska 3A, 15-425 Białystok

tel. centr. 85 65 39 000, tel. 85 67 85 326, kom. 609 790 366, 609 791 720

fax.: 85 719 46 69

email:dobrydesign@publikator.com.pl
Rekomendowane dla Ciebie