REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Piknik w gdańskim salonie

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 20 lip 2013 15:25
Piknik w gdańskim salonie
Piknik w gdańskim salonie
Piknik w gdańskim salonie
Piknik w gdańskim salonie
Piknik w gdańskim salonie

Piknikowanie z Femaxem to już coroczna tradycja. Także i tego lata, 20 lipca, do gdańskiego salonu zjechali się partnerzy handlowi i pozostali przyjaciele tej sieci salonów.

Piknikowanie z Femaxem to już coroczna tradycja. Także i tego lata, 20 lipca, do gdańskiego salonu zjechali się partnerzy handlowi i pozostali przyjaciele tej sieci salonów. Piknikową imprezę poprzedziły branżowe targi dostawców i producentów. Na 47 stoiskach firmy pokazywały swoją ofertę – od dobrze już znanych i lubianych produktów, po nowości oraz innowacyjne rozwiązania. Goście pikniku mogli skorzystać z atrakcyjnych akcji cenowych i handlowych.

Piknik po targach zawsze ma jakiś temat przewodni. Tym razem nad placem przy salonie Femaxu dominowała wielokolorowa tęcza z silnymi akcentami żółci i zieleni. Organizatorzy postanowili bowiem zaprosić gości do zabawy w stylu reggae. Na scenie wystąpiła pełna ekspresji wokalistka Z-Star wraz z zespołem. Pozytywna muzyka, doskonała pogoda oraz sceneria i klimat udanie przenosiły gości na jamajskie plaże. Wokół stanęły palmy (odbył się konkurs okładania się nimi) oraz pospadały kokosy. Uczestnicy przybyli poprzebierani, by jeszcze lepiej wczuć się w karaibskie klimaty. Inscenizacje aktorskie i tematyczne (bardzo) konkursy reggae z nagrodami, barmańskie show oraz pokaz taneczny fire-show, czy gry na bębnach towarzyszyły gościom do późnych (a nawet wczesnych) godzin.

(ak)
Rekomendowane dla Ciebie