REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowości Laveo na 4 Design Days

  • 13 lut 2020 09:30
Nowości Laveo na 4 Design Days
Laveo na 4 Design Days
Nowości Laveo na 4 Design Days
Nowości Laveo na 4 Design Days
Nowości Laveo na 4 Design Days
Nowości Laveo na 4 Design Days

W tegorocznej edycji nie mogło zabraknąć marki Laveo, która na swoim stoisku zaprezentowała cały szereg nowych produktów.

Podczas targów, można było obejrzeć nowość w portfolio marki Laveo - serię stalowych umywalek nablatowych Polla. Warto zauważyć, że to pierwszy produkt z kategorii umywalek w portfolio Laveo. Seria Polla została znakomicie przyjęta, ale dotychczas oferowała jedynie armaturę łazienkową i kuchenną. Dlatego też chcieliśmy zaoferować klientom coś więcej, co nawiązuje do linii, a jednocześnie sprawia, że cała seria staje się kompleksowa, a klient może urządzić łazienkę przy użyciu jednej, spójnej linii produktów nie brakuje w niej niczego – podkreśla Anna Kowalska, kierownik marketingu Laveo.

 Na stoisku Laveo można było obejrzeć wprowadzoną już na rynek serię armatury Zorita, dostępną w wykończeniach biały-chrom oraz czarny-chrom. Wkrótce w sprzedaży pojawią się także baterie z serii Muro, kapitalnie przyjęte przez odwiedzających stoisko. To właśnie seria Muro – wspólnie z linią Pretto – nawiązuje do industrialnej stylistyki, mocno inspirowanej łódzką tkanką miejską oraz loftem.
 
Zauważyliśmy, że katowiccy projektanci dostrzegli w niej ogromny potencjał, z uwagi na rosnącą liczbę nowo aranżowanych familoków, czyli budynków wielorodzinnych na dawnych osiedlach robotniczych. Obie serie mocno nawiązują do tego klimatu i pokazują, że także armatura może nawiązywać do pięknej, industrialnej estetyki – tłumaczy Anna Kowalska.
Kolejna nowość to seria Galar. Podobnie, jak Muro, cechuje ją nieszablonowy, odważny design – bateria łazienkowa wyróżnia się zwłaszcza bogato zdobioną dźwignią.
 
Na kuchennej ekspozycji marki można było podziwiać nowe wykończenia serii Polla oraz Luna, a także zobaczyć serię Toro, charakteryzującą się niebanalnym designem, wyciąganą wylewką oraz dwoma strumieniami wody – standardowym oraz mieszanym. Wśród zlewozmywaków znalazły się zaś stalowa Marmara w kolorze różowego złota oraz granitowe modele Komodo, Barbados oraz Dafne.
Rekomendowane dla Ciebie