REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowe modele baterii w CAD Decor

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 02 wrz 2013 10:46
Nowe modele baterii w CAD Decor

Oras dołączyła ze swoimi produktami do ogólnopolskiej bazy aranżacji wnętrz w programie CAD Decor. Projektanci i architekci wnętrz będą mogli teraz łatwiej uwzględniać je w propozycjach aranżacji.

Firma Oras dołączyła ze swoimi produktami do ogólnopolskiej bazy aranżacji wnętrz w programie CAD Decor. Dzięki temu projektanci i architekci wnętrz będą mieli łatwy dostęp do baterii marki Oras, by móc uwzględnić je w propozycjach aranżacji.

W bazie programu CAD Decor znalazło się ponad 140 modeli baterii łazienkowych i kuchennych Oras. W formacie 3D będzie można zobaczyć armaturę do umywalek i wanien, armaturę i elementy podtynkowe do natrysków oraz armaturę kuchenną. Większość modeli stanowią baterie ekologiczne, wyposażone w rozwiązania, które oszczędzają wodę. W bazie programu umieszczono także najnowocześniejsze rozwiązania Oras - inteligentne baterie sterowane elektronicznym sensorem.

Pojawienie się produktów Oras w bazach programów firmy CAD Projekt K&A to dobra wiadomość dla projektantów i architektów, którzy przygotowują propozycje aranżacji wnętrz. Dotychczas mieli do wyboru meble, płytki, farby, sprzęt ADG, ceramikę i oświetlenie. Teraz bazę uzupełnia armatura Oras. W ramach programu mogą stworzyć nawet bardzo szczegółowe materiały jak dokumentacja techniczna czy projektowa uwzględniająca różne dane. – Dla klientów indywidualnych to także wygoda. Naszą armaturę będą mogli teraz zobaczyć w gotowych aranżacjach wnętrz w ponad 4 tys. miejsc, gdzie pracują projektanci i architekci – informuje Marek Biały, dyrektor handlowy firmy Oras w Polsce.

(opr. mm)
Rekomendowane dla Ciebie