REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowa marka mebli na rynku

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 28 marz 2013 15:48
Nowa marka mebli na rynku
Fot. Defra

Firma Deftrans – rodzinne przedsiębiorstwo z polskim kapitałem, obecne na polskim rynku już od 16 lat – wprowadziła na rynek nową markę produktów pod nazwą Defra

Marka Defra obejmuje wszystkie serie mebli tworzone na podstawie własnych wzorów, produkowane na rynek polski i zagraniczny.

- Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie marki produktowej, żeby usystematyzować naszą bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę i rozdzielić wzory produkowane na zlecenie od tych, które sami tworzymy i proponujemy naszym klientom. Ponadto zdajemy sobie sprawę, że nasze know-how, park maszynowy i moce produkcyjne pozwalają równolegle do naszej obecnej produkcji wytwarzać meble bardzo wysokiej jakości, dedykowane do wyższego segmentu rynku. Wprowadzenie już teraz wyraźnej segmentacji naszej oferty pozwoli nam w przyszłości pomyśleć o takim kierunku rozwoju – mówi Grzegorz Leszczuk, dyrektor handlowy firmy Deftrans.

Pojawienie się nowej marki będzie pociągało za sobą m. in. stworzenie dla niej identyfikacji graficznej oraz nowej, bardziej funkcjonalnej strony internetowej. Te nowe narzędzia są obecnie wdrażane i zaczną działać w pierwszym kwartale 2013 roku. Firma zachowa swoją nazwę wyłącznie na potrzeby dokumentacji handlowej i prawnej, natomiast wszelkie jej działania marketingowe i wizerunkowe będą prowadzone pod marką Defra.

- Podstawą naszego działania będzie marka Defra i jej oferta, ale planujemy także wprowadzenie kolejnej marki mebli łazienkowych, o ekskluzywnym, designerskim charakterze. Nawiązaliśmy już współpracę z cenionym projektantem przemysłowym i pracujemy razem nad nowymi meblami, które będą stanowić jej ofertę - dodaje Grzegorz Leszczuk.

Dziś Deftrans zatrudnia ponad 300 specjalistów oraz wykwalifikowanych pracowników zarządzanych według najlepszych europejskich standardów. To pozwala produkować jej ponad 30 tysięcy sztuk mebli w skali miesiąca i znajdować odbiorców swoich wyrobów w ponad 30 krajach świata. Aktualnie na eksport trafia około 50% produktów firmy.d
Rekomendowane dla Ciebie