REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

"Mocny" start na Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej 2019

  • Autor: Radosław Zieniewicz
  • 08 lut 2019 11:20
"Mocny" start na Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej 2019
FBŁiK rozpoczniemy od sesji inauguracyjnej "10 kluczowych pytań dla branży łazienkowej i kuchennej", na której światowej sławy eksperci oraz reprezentanci branży łazienkowej będą przemawiać i dyskutować o najnowszych trendach i kierunkach rozwoju branży. Będziemy wspólnie z zaproszonymi gośćmi poszukiwać recepty na rynkowy sukces w branży łazienkowej. Fot. FBŁ 2018

Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej rozpoczniemy od sesji inauguracyjnej "10 kluczowych pytań dla branży łazienkowej i kuchennej". Będziemy dyskutować z światowej sławy gośćmi oraz prelegentami na temat dominujących trendów i kierunkach rozwoju, decydujących o przyszłości branży łazienkowej.

FBŁiK to znane już wydarzenie na polskim rynku branżowych łazienek, rozbudowane o nowy element dotyczący branży kuchennej. W jednym miejscu zgromadzimy przedstawicieli branży łazienek i kuchni – producentów, dystrybutorów, ekspertów rynku, architektów i designerów – aby porozmawiać o kluczowych kwestiach dla rozwoju rynku łazienek i kuchni. Bądź z nami 2 kwietnia br. w Hotelu Sheraton, w Warszawie!

Sukces w "zasięgu ręki" na FBŁiK

Zainspiruj się! Dowiedz się, jak prezentować swoje produkty! Wypromuj swoją firmę! Poznaj najnowsze trendy, innowacje i technologie! Dowiedz się, jakie będą łazienki i kuchnie przyszłości oraz jak już dziś zacząć je sprzedawać!

Poznaj liderów rynku i nawiąż nowe kontakty biznesowe! Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej to wydarzenie, którego misją jest wymiana doświadczeń w branży łazienek i kuchni i rozmowy na temat kierunku rozwoju tych sektorów w Polsce.

"Mocny" początek

FBŁiK rozpoczniemy od sesji inauguracyjnej "10 kluczowych pytań dla branży łazienkowej i kuchennej", na której światowej sławy eksperci oraz reprezentanci branży łazienkowej będą przemawiać i dyskutować o najnowszych trendach i kierunkach rozwoju branży. Będziemy wspólnie z zaproszonymi gośćmi poszukiwać recepty na rynkowy sukces w branży łazienkowej.

Więcej informacji o programie: Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej - nowość na mapie wydarzeń branżowych!
Rekomendowane dla Ciebie