REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Minister Gospodarki nagradza producenta ceramiki

  • Autor: Magazyn Łazienka
  • 03 paź 2013 15:40
Minister Gospodarki nagradza producenta ceramiki

Firma Ceramika Paradyż zajęła pierwsze miejsce w konkursie Ministra Gospodarki na najbardziej przedsiębiorczą firmę, eksportera i innowatora.

Nagrodę odebrała Dorota Kaźmierczak, Dyrektor Marketingu w Grupie Paradyż. Poza wyróżnieniem firmie przyznano również nagrodę Grand Prix oraz gratyfikację finansową, która została przeznaczona na wsparcie domów dziecka w Tomaszowie Mazowieckim i Piotrkowie Trybunalskim.

Minister Gospodarki Janusz Piechociński w liście gratulacyjnym do Prezesa Spółek Grupy Paradyż Łukasza Kardasa wyraził uznanie dla wyrobów firmy, których wysoka jakość pomaga umacniać pozytywną opinię o polskich przedsiębiorcach na światowych rynkach.

W konkursie mogły wziąć udział wszystkie polskie firmy uczestniczące w Targach WorldHotel 2013. Jury konkursu brało pod uwagę przedsiębiorstwa, które „posiadają szczególne osiągnięcia w działalności eksportowej, sukcesy w internacjonalizacji działalności i produkty najwyższej jakości, mogące z powodzeniem konkurować na rynkach zagranicznych i Europejskim Wspólnym Rynku”.

Wręczenie nagrody odbyło 2 października podczas uroczystego otwarcia VI Międzynarodowych Targów WorldHotel 2013.

(źródło: materiały prasowe)
Rekomendowane dla Ciebie