REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Marka Opoczno & Zięta Studio na 4DD

  • 13 lut 2020 14:06
Marka Opoczno & Zięta Studio na 4DD
Marka Opoczno & Zięta Studio na 4DD
Marka Opoczno & Zięta Studio na 4DD
Marka Opoczno & Zięta Studio na 4DD
Marka Opoczno & Zięta Studio na 4DD

Dobiegła końca kolejna edycja największego w tej części Europy wydarzenia na rynku nieruchomości, architektury, wnętrz oraz wzornictwa – 4 Design Days. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zebrali się architekci, projektanci, inwestorzy oraz deweloperzy. Wydarzenie trwające 4 dni odwiedziło łącznie ponad 30 tysięcy gości. Mieli oni możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami prezentowanymi na powierzchni 13 tysięcy m2 przez ponad 300 wystawców. Jednym z nich była marka Opoczno.

Stoisko, które marka Opoczno współdzieliła wraz z marką Cersanit przybrało kształt reprezentacyjnej strefy połączonej z miejscem do spotkań i dyskusji. Zostały na nim zaprezentowane różne serie płytek w ciekawej formie przestrzennych brył. Znalazły się tam między innymi cieszące się sporym zainteresowaniem zwiedzających, nowości marki Opoczno w formacie 30:90 - kolekcje Love You Navy, Ocean Romance oraz Grey Blanket.

W tym roku marka Opoczno zaangażowała się również we wspólne działania z Zięta Studio. Specjalnie na targi 4 Design Days stworzyła dedykowany podest, na którym zostały zaprezentowane lustrzane obiekty Zieta Studio – Crystals Monoliths. Podest o wysokości 10 cm został zbudowany z różnych formatów płyt gresowych inspirowanych kamieniem – Newstone Graphite Lapatto, których powierzchnia delikatnie odbijała światło oraz idealnie wpisywała się w całość stylistyki, podkreślając piękno projektów Zieta Studio.

4 Design Days to również świetna okazja do rozmów z ekspertami, wymiany doświadczeń i inspirujących wykładów. W panelu dyskusyjnym „Projekt łazienka: projektowanie z sensem” uczestniczył Piotr Wychowaniec, Trade Marketing Manager marki Opoczno i Cersanit.
Rekomendowane dla Ciebie