REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Konsola łazienkowa z tytułem Meble Roku 2020

  • 17 lut 2020 15:03
Konsola łazienkowa z tytułem Meble Roku 2020
Konsole łazienkowe Deante ponownie nagrodzone
Konsola łazienkowa z tytułem Meble Roku 2020
Konsola łazienkowa z tytułem Meble Roku 2020

Stalowe konsole podumywalkowe są prawdziwym hitem wnętrzarskim tego roku. Potwierdzili to właśnie jurorzy konkursu rozstrzygniętego na targach 4 Design Days.

Produkt Roku Meble Plus 2020 to to najstarszy konkurs polskiej branży meblowej. Już po raz osiemnasty eksperci oceniali ciekawe wzornictwo rynkowych nowości, ich jakość i funkcjonalność oraz zgodność z aktualnymi trendami. W tym roku główną nagrodę w kategorii meble do kuchni i łazienki otrzymała marka Deante za kolekcję konsol łazienkowych z blatem i umywalką.

Konsola podumywalkowa pod wieloma względami przewyższa tradycyjną szafkę. Jest nie tylko bardzo praktyczna, trwała, ale też dodaje pomieszczeniu charakteru. Stal z drewnem i śnieżnobiałą ceramiką to połączenie, które spodoba się zarówno miłośnikom klasyki, jak i fanom nowoczesnego designu. Ciepły kolor dębu wprowadza do łazienki delikatny, naturalny akcent, który doskonale komponuje się z płytkami, a nawet z surowym betonem.

Gala konkursowa towarzyszyła jednemu z największych wydarzeń poświęconych designowi w tej części Europy – katowickim targom 4Design Days. W dniach 6-9 lutego 2020 r. pasjonaci architektury i designu rozmawiali o wyzwaniach, trendach i kierunkach rozwoju współczesnej architektury i projektowania. Tematy kilkudziesięciu sesji dyskusyjnych i prezentacji skupiły się m.in. wokół zrównoważonego rozwoju w budownictwie i architekturze, odpowiedzialnego projektowania oraz trendów w designie na nadchodzący rok. Debatom i targom towarzyszyły wystawy, warsztaty i spotkania z projektantami.
Rekomendowane dla Ciebie