REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Klienci chcą pięknych i spersonalizowanych łazienek

  • Autor: Radosław Zieniewicz
  • 19 kwi 2018 12:43
Klienci chcą pięknych i spersonalizowanych łazienek
Adam Ptasiński, prezes zarządu, BR Konsorcjum Refleks, Salony Łazienek BLU mówił, że konsumenci chcą indywidualnie zaprojektowanych łazienek, na miarę ich gustów, ale też i możliwości finansowych. Paweł Pawłoski
Klienci chcą pięknych i spersonalizowanych łazienek
Klienci chcą pięknych i spersonalizowanych łazienek
Klienci chcą pięknych i spersonalizowanych łazienek

Adam Ptasiński, prezes zarządu, BR Konsorcjum Refleks, Salony Łazienek BLU podczas swojej prelekcji dotyczącej tematu „Klient. Jakie łazienki chcą mieć Polacy?” – podkreślał, że klienci salonów łazienek pragną pięknych i indywidualnie zaprojektowanych łazienek. Dlaczego? Ponieważ większość produktów, które sprzedawane są w Salonach Łazienek BLU są łączone z usługą projektową.

Adam Ptasiński, prezes zarządu, BR Konsorcjum Refleks i Salony Łazienek BLU podkreślał, że ponad 50% sprzedaży sieciowej BLU stanowią płytki. Zauważył, że coraz więcej i coraz częściej klienci decydują się na płytki wielkoformatowe.

Z kolei jeżeli chodzi o wzornictwo, to Prezes Salonów Łazienek BLU podkreślał, że ich klienci najczęściej sięgają po bardziej stonowane kolekcje płytek, najczęściej inspirowane naturą i naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, czy kamień. Klienci Salonów Łazienek BLU także poszukują płytek w kolorach betonowych, czy też grafitowych.

Czytaj także: Polacy wolą kupować wyposażenie łazienek w tradycyjnych sklepach

Co ciekawe, Adam Ptasiński, zauważył, że wśród najlepiej sprzedających się płytek ceramicznych wciąż niepodzielnie dominują białe kolory. Klienci posiadający małe łazienki coraz śmielej sięgają też po większe formaty płytek.

Adam Ptasiński podkreślał też, że w Sieci Salonów Łazienek BLU sprzedają się coraz lepiej kabiny otwarte o większych formatach i gabarytach. Dzieje się to koszem wanien. Klienci chętniej wybierają kabiny niż wanny do swoich łazienek.
Rekomendowane dla Ciebie