REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Deante wie, że Pani to potrafi

 • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
 • 28 lis 2016 08:01
Deante wie, że Pani to potrafi
fot. Pani to potrafi / Deante
Deante wie, że Pani to potrafi
Deante wie, że Pani to potrafi
Deante wie, że Pani to potrafi
Deante wie, że Pani to potrafi
Deante wie, że Pani to potrafi
Deante wie, że Pani to potrafi

Popularny duet „Pani to potrafi” otworzył kreatywne miejsce, w którym będą się odbywać warsztaty i spotkania dla fanów „zrób to sam”. Jednym z Partnerów Złotych pracowni została polska firma Deante, oferująca wyposażenie do łazienek i kuchni.

Przeróbki typu „do it yourself” to coraz silniejszy trend, który znajduje kolejnych zwolenników, pragnących samodzielnie wykonać nietypowe meble i dodatki do wnętrz. W ten modny nurt idealnie wpisały się autorki bloga „Pani to potrafi”, czyli Ania i Beti, a dokładnie Ania Drozd i Beata Łańcuchowska. Kreatywny duet prezentuje nieszablonowe pomysły i praktyczne porady dotyczące majsterkowania, przy okazji udowadniając, że płeć piękna potrafi nie tylko wymyślać fajne rzeczy, ale też profesjonalnie je wykonać.

Twórczynie bloga postanowiły zaistnieć offline, zakładając pracownię, w której będą się dzielić wiedzą i zarażać entuzjazmem do DIY. Wnętrze zostało podzielone na trzy główne strefy - aneks kuchenny, część roboczą i elegancką toaletę. Blogerki postawiły na wyposażenie pochodzące od rodzimych firm. Właśnie dlatego wykorzystały sprzęty polskiej marki Deante, która od ponad 25 lat działa na rynku wyposażenia łazienek i kuchni.

W niewielkiej toalecie znalazła się minimalistyczna umywalka Anemon z szerokim rantem, na którym można przechowywać kosmetyki. Blogerki ustawiły na nim nietypowe flakony z mydłem w płynie, wykonane z butelki po whisky. Przestrzeń została urządzona w stylu industrialnym z dodatkiem naturalnego drewna.

Z kolei w części kuchennej króluje minimalizm ożywiony pastelowymi barwami. W aneksie główną rolę odgrywają zlewozmywak z baterią, umieszczone w centralnym miejscu zabudowy. Ania i Beti wykorzystały zlewozmywak Sinope wykonany z wysokiej klasy stali szlachetnej. Produkt uzupełnia sprężynowa bateria Molla, która nie tylko doskonale się prezentuje, ale też ułatwia zmywanie i opłukiwanie naczyń.

W pracowni nie mogło zabraknąć kącika roboczego, przeznaczonego do mycia pędzli i kuwet. Komfort prac zapewnia komora gospodarcza Deante w dość nietypowym towarzystwie. Autorki bloga zestawiły ją bowiem z baterią wannową Lucerna i kompletem natryskowym Hiacynt, które umożliwiają opłukiwanie większych naczyń, czy wygodne mycie różnych narzędzi.

Beata Łańcuchowska i Ania Drozd tchnęły wyjątkowy klimat w opuszczone miejsce, tworząc kobiece wnętrze z nutą retro. Blogerki udowodniły, że „Pani to potrafi”!
Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

 • motyw przewodni whisky :) Lubie to!
  • Gość, 2016-12-01 12:25:15
 • Fajne płytki. Co to za firma?
  • Graża, 2016-12-01 12:16:13
 • Powinni napisać: \"polskiej marki Deante importującej chińskie produkty\".
  • Gość, 2016-11-28 08:58:18